وضعیت مبهم آبی‌ها/ بازیکنان جدید چه زمانی اضافه می‌شوند؟

در حالی که استقلال نیاز به جذب چند بازیکن جدید دارد جدایی معاون ورزشی این تیم از جمع آبی‌ها وضعیت استقلال در نقل و انتقالات تابستانی را مبهم کرده است....

استقلال نیاز به جذب چند بازیکن جدید دارد.

به گزارش مدال، در روزهای گذشته یک هافبک پشت مهاجم برزیلی و یک مدافع چپ سوریه ای از سوی مدیران استقلال به استراماچونی معرفی شده است که سرمربی آبی ها در مورد هر دو بازیکن نفر منفی داده است و آنها را تایید نکرده است. در این بین گفته می شود جذب دو بازیکن خارجی قطعی است و البته استراماچونی به مدیران استقلال اعلام کرده است این تیم حتما نیاز به جذب یک دروازه بان هم دارد.

در شرایطی که استقلال برای تقویت تیم خود به 2 یا 3 خرید دیگر نیاز دارد و وضعیت کریمی نیز مشخص نشده اما فعلا در باشگاه خبری از این پرونده‌ها نیست. استقلالی‌ها حالا در مهم‌ترین مقطع آماده‌سازی خود با یک وقفه بزرگ رو به رو هستند و همین موضوع می‌تواند روی عملکرد این تیم تاثیر بگذارد. دیر اضافه شدن بازیکنان جدید استقلال مطمئنا برای استراماچونی در شروع فصل یک معضل بزرگ خواهد بود و سرمربی استقلال زمان کافی برای شناخت و آمادگی این بازیکنان را ندارد تا به این ترتیب کار برای او سخت و سخت‌تر شود. تصمیم عاجل فتحی برای انتخاب یک معاون ورزشی جدید و یا مخالفت با استعفا و بازگشت معاون ورزشی پیشین، اتفاقی است که روند آماده‌سازی آبی‌ها را تسریع خواهد کرد و از اهمیت فوق‌العاده‌ای برای تیم استراماچونی برخوردار است.

اخبار مرتبط:
هافبک عراقی در مسیر بازگشت به استقلال
پایان کار معاون جنجالی در استقلال/ با استعفای خطیر موافقت شد

تگ ها


استقلال اخبار استقلال نقل و انتقالات نقل و انتقالات استقلال لیست خرید استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال