وضعیت مبهم وارث شماره ۷ رونالدو در رئال مادرید

بعد از جدایی کریستیانو رونالدو، شماره ۷ رئال مادرید به ماریانو دیاز رسید، اما با گذشت یک سال حالا او دیگر جایی در برنامه‌های زیدان ندارد...

زیدان علاقه‌ای به استفاده از ماریانو دیاز، وارث شماره ۷ رونالدو ندارد.

به گزارش مدال، به نقل از آاس، رئال مادرید بامداد امروز در هوستون آمریکا به مصاف بایرن مونیخ رفت و 3-1 مغلوب شد. در این بازی زین‌الدین زیدان به گرت بیل میدان نداد و او را روانه سکوها کرد. زیزو در هر نیمه یک تیم متفاوت را به زمین فرستاد و در هیچکدام شان ماریانو دیاز حضور نداشت.

در نیمه دوم او تقریبا به تمام بازیکنان جوان تیمش میدان داد ولی ماریانو شانس حضور در میدان را پیدا نکرد تا مشخص شود زیزو به او هم اعتقاد ندارد.

زیدان پس از بازگشت غیرمنتظره اش در ماه مارس نیز نشان داده بود که به ماریانو اعتقاد ندارد و به وی بسیار کم میدان می داد امااو بارها از تمایلش برای ماندن صحبت کرده است. شرایط او مشابه بیل است و با وجود مخالفت زیدان، قصد ماندن دارد.

زیدان در پایان بازی و در مورد بیل به خبرنگاران گفت که هر چه زودتر برود، به نفع خودش و باشگاه است و احتمالا موضعی مشابه در مورد ماریانو هم دارد. او در فصل 17-2016 با صلاحدید زیدان به تیم اول رئال راه یافت و علی رغم بازی های اندکی که در میدان بود، خوش درخشید و تابستان 2017 راهی لیون شد. درخشش او در لیون باعث شد به رئال برگردد اما در یک سال گذشته به وضوح از روزهای خوبش فاصله گرفته است. به نظر، ماریانو حالا باید به دنبال یک تیم دیگر برای خود باشد.

اخبار مرتبط:

اسطوره‌ای که تاریخ باشگاه رئال مادرید را تغییر داد

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان کریستیانو رونالدو شماره ۷ رئال مادرید ماریانو دیاز میخیا گرت بیل رئال مادرید لالیگا فوتبال