وضعیت مصدومیت لوئیس سوارز مشخص شد

باشگاه اتلتیکو مادرید آسیب دیدگی لوئیس سوارز از ناحیه زانو را تایید کرد....

به گزارش "ورزش سه"، قهرمان فصل گذشته رقابت‌های لالیگا بامداد امروز از سری مسابقات هفته سوم فصل ۲۲-۲۰۲۱ در ورزشگاه واندا متروپولیتانو میزبان ویارئال بود و نهایتاً این بازی پرفراز و نشیب و جذاب با نتیجه ۲-۲ به اتمام رسید. این نتیجه در حالی رقم خورد که اتلتیکو تا ثانیه‌های پایانی از حریف خود عقب بود اما گل به خودی بازیکن ویارئال باعث شد که تیم دیه گو سیمئونه یک امتیاز ارزشمند کسب کند.

گل اول اتلتیکو مادرید در دیدار برابر ویارئال توسط ستاره اروگوئه‌ای این تیم یعنی لوئیس سوارز به ثمر رسید. با این حال سوارز در دقیقه ۷۰ مسابقه به دلیل مصدومیت مجبور به ترک زمین شد و جای خود را به سائول نیگز داد؛ موضوعی که نگرانی هواداران اتلتیکو را در پی داشت.

در همین راستا باشگاه اتلتیکو مادرید طی بیانیه ای درباره وضعیت مصدومیت لوئیس سوارز شفاف‌سازی کرده است. بر این اساس ستاره اروگوئه ای از ناحیه پشت زانو دچار آسیب دیدگی شده و طی روزهای آینده معاینات دقیق تری روی پای این بازیکن انجام خواهد گرفت. با این حال سوارز به طور قطع نمی تواند تیم ملی اروگوئه را در رقابت های ملی پیش رو همراهی کند. همچنین حضور او در مسابقه بعدی اتلتیکو مادرید بعد از بازی‌های ملی نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

تگ ها


لوئیس سوارز اتلتیکو مادرید