وضعیت مگویان و استقلال پیچیده شد

به گزارش مدال به نقل از ایسنا: هرائر مگویان مدافع ارمنستانی استقلال به همراه محسن کریمی گزینه های خروج از لیست بالای ۲۳ سال استقلال هستند و در این میان محسن کریمی بعد از جلسه با توفیقی قبول کرد تا نیم فصل از لیست خارج شود و نیم فصل به استقلال اضافه شود اما هرائر مگویان تنها شرط خروج از لیست استقلال و جدایی از این تیم را دریافت مطالباتش به صورت نقد عنوان کرده است ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا: هرائر مگویان مدافع ارمنستانی استقلال به همراه محسن کریمی گزینه های خروج از لیست بالای ۲۳ سال استقلال هستند و در این میان محسن کریمی بعد از جلسه با توفیقی قبول کرد تا نیم فصل از لیست خارج شود و نیم فصل به استقلال اضافه شود اما هرائر مگویان تنها شرط خروج از لیست استقلال و جدایی از این تیم را دریافت مطالباتش به صورت نقد عنوان کرده است. مطالباتی که حدود یک میلیارد تومان می شود و این مساله باعث ایجاد یک دردسر بزرگ برای استقلال شده است.

استقلال تا بازی با صنعت نفت آبادان تنها سه روز زمان دارد و هنوز تکلیف مگویان مشخص نیست و اصرار این بازیکن برای دریافت مطالباتش، می تواند باعث بروز تغییراتی در لیست آبی ها هم بشود. هرچند این یک احتمال ضعیف است و باید دید که آیا مدیران استقلال باز هم با مگویان و مدیر برنامه های او جلسه خواهند گذاشت یا نه.

مگویان سه فصل است که در استقلال حضور دارد و در فصل گذشته چند هفته مصدوم بود و در تمرینات پیش فصل استقلال هم دچار مصدومیت شد و مدتی است با آبی ها تمرین نمی کند.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال