وضعیت نامساعد تیبو کورتوا در مادرید

هواداران رئال مادرید نظر مساعدی روی تیبو کورتوا، دروازه‌بان بلژیکی کهکشانی‌ها، ندارند...

هواداران رئال مادرید نظر مساعدی روی تیبو کورتوا، دروازه‌بان بلژیکی کهکشانی‌ها، ندارند

به گزارش خبرنگار مدال، تیبو کورتوا سنگربان بلژیکی رئال مادرید سال گذشته در حالی که یک سال از قراردادش با چلسی مانده بود، با ۴۰ میلیون یورو راهی مادرید شد و بسیاری گمان می‌کردند که فلورنتینو پرز یک سنگربان مطمئن را با مبلغی پائین‌تر از ارزش واقعی او به خدمت گرفته است. سال گذشته زین‌الدین زیدان با اعتماد به او، کیلور ناواس که محبوبیت زیادی نزد هواداران داشت را نیمکت‌نشین کرد و همین موضوع باعث شد او امسال در تابستان راهی پاری سن ژرمن شود. اما عملکرد کورتوا در این مدت انتظارات را در مادرید برآورده نکرده و انتقادات بسیاری را متوجه او ساخته است. او ۱۵ مسابقه است که کلین‌شیت نکرده و در ۵ بازی اخیر، ۹ گل دریافت کرده است.

جالب آنکه دست تقدیر دو تیم را در یک گروه قرار داد تا شب گذشته شاگردان زیدان در پاریس میهمان PSG باشند. این تقابل به نوعی تقابل دو سنگربان دو تیم نیز بود. جدالی که با دریافت سه گل برای سنگربان بلژیکی و ثبت یک کلین‌شیت امیدبخش برای کیلور ناواس کاستاریکایی به پایان رسید.

امروز نشریه معتبر مارکا یک نظرسنجی در مورد عملکرد تیبو کورتوا برگزار کرد که طی آن ۷۹ درصد هواداران رئال مادرید عملکرد او را ضعیف دانسته‌اند. آنطور که واضح است وضعیت او در مادرید مساعد نیست و این عدم مقبولیت می‌تواند در آینده به ضرر سنگربان تیم ملی بلژیک تمام شود.

اخبار مرتبط:

جنجال سنگربان جدید رئال مادرید در شب تلخ پاریس +عکس

تگ ها


سنگربان بلژیکی فوتبال جهان نظرسنجی مارکا نشریه مارکا فوتبال