وضعیت نامشخص مصدومیت قائدی/ مهاجم استقلال MRI می‌دهد

مهاجم آبی پوشان در واپسین ثانیه‌های بازی شب گذشته مقابل نساجی آسیب دید و وضعیت دقیق این آسیب دیدگی را پاسخ MRI مشخص خواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، تبعات بازی نه چندان مطلوب استقلال مقابل نساجی تنها از دست رفتن ۲ امتیاز از ۳ امتیاز این بازی نبود و آبی‌ها که در این فصل بازیکنان زیادی را به دلیل مصدومیت از دست دادند، حالا بیم از دست دادن یکی از بازیکنان تاثیرگذار خود را در ادامه مسابقات دارند.

در حالی که حتی اوقات تلف شده بازی دو تیم هم به پایان رسیده بود و همه در انتظار سوت پایان دیدار استقلال و نساجی بودند، مهدی قائدی احساس آسیب دیدگی کرد تا قبل از سوت رسمی پایان بازی، نام وی از لیست بازیکنان داخل زمین خط خورده و یک مهاجم بسیار جوان به اسم فردین رابط جای او را بگیرد.

گفته می‌شود میزان و شدت آسیب دیدگی مهاجم ۹ گله آبیها به درستی مشخص نیست و پاسخ همه ابهامات در خصوص آسیب دیدگی وی قرار است بعد از انجام MRI مشخص شود. تیم پزشکی آبی ها امروز از محل مصدومیت وی MRI انجام می‌دهند تا با مشخص شدن محل و میزان آسیب دیدگی، دوره و نحوه درمان این مهاجم ریزنقش و سرعتی را تعیین کنند. 

بیشتر بخوانید:
بشار: دیگر در پرسپولیس نمی‌مانم/ گفتند رقم قراردادت را کاهش بده!
عقیلی: من و نویدکیا دستیار هم نمی شویم
اظهارات مشکوک سرمربی برایتون؛ جدایی جهانبخش قطعی است؟ 

تگ ها


مهدی قائدی تیم فوتبال استقلال تهران لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران استقلال مصدومان استقلال مهدی قایدی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال