وضعیت نامشخص گلزن اولسان به پرسپولیس/ جونیور به پایان راه رسید؟

رسانه‌های کره جنوبی از احتمال جدایی «جونیور نگرائو» مهاجم گلزن تیم اولسان هیوندای و حضورش در چین یا خاورمیانه خبر داده‌اند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، تیم اولسان هیوندای کره جنوبی صرفنظر از قهرمانی در لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا یک چهره ویژه داشت؛ جونیور نگرائو مهاجم برزیلی که اسلحه این تیم محسوب می‌شد و توانست در این رقابت‌ها هفت گل به ثمر برساند و یک پاس گل بدهد. جونیور در دیدار فینال هم مقابل پرسپولیس دو پنالتی را به ثمر رساند و از این طریق گلزنی کرد.

جونیور در سال ۲۰۱۷ به لیگ کره جنوبی رفت و توانست در ۱۶ بازی برای تیم دائگو، ۱۲ گل بزند. او سپس در سال ۲۰۱۸ به اولسان رفت و با این تیم ۲۲ گل به ثمر رساند و یک پاس گل داد. او در فصل ۲۰۲۰ هم باوجود شیوع کرونا، در ۲۷ بازی در لیگ ۲۶ گل وارد دروازه حریفان کرد و آقای گل کره جنوبی شد.

صحنه اشک ریختن این «ماشین گلزنی» تیم اولسان بعد از قهرمانی در آسیا و شکست پرسپولیس از صحنه‌های جالب توجه این مسابقه بود. با این حال مشخص نیست که جونیور فصل آینده در اولسان خواهد بود یا خیر.

به گزارش خبرگزاری «یونهاپ» کره جنوبی، از ابتدای سال جاری از کشور چین، خاورمیانه و همچنین تیم‌های دسته اول و دسته دوم لیگ کره جنوبی به عنوان مقصد بعدی جونیور یاد شده است. مذاکرات برای تمدید قرارداد بین اولسان و جونیور مورد بحث قرار گرفته است.

اولسان باتوجه به سن و سال جونیور، قرارداد ۱+۱ ساله می‌خواهد. هرچند جونیور بازیکنی است که به خوبی گلزنی کرده اما پیش بینی تیم اولسان این است که شاید تکرار نمایش امسال او در فصل بعد دشوار است. از طرف دیگر جونیور خواستار عقد قرارداد بلندمدتی است. علاقه جونیور برای تبدیل شدن به بازیکن آزاد اکنون با عملکردش در لیگ قهرمانان آسیا هم بیشتر شده است. در حال حاضر، تمدید قرارداد بین اولسان و جونیور کار آسانی نیست.

بیشتر ببینید:

از جدا شدن سرمربی اولسان تا مبلغ پاداش آسیایی پرسپولیس/ ویدیو

نگاهی به نتایج اولسان از ابتدا تا قهرمانی/ ویدیو

 

 

تگ ها


لیگ قهرمانان فوتبال آسیا تیم فوتبال پرسپولیس تیم فوتبال اولسان هیوندای کره جنوبی فوتبال ایران AFC Champions League فوتبال