وضعیت نگران کننده آزمون پس از مصدومیت (عکس)

مصدومیت سردار آزمون پیروزی ۶ بر صفر زنیت برابر یوفا را تلخ کرده است و هنوز اطلاع دقیقی از شرایط او در دست نیست....

به گزارش "ورزش سه"، در ادامه رقابت‌های هفته نهم لیگ برتر روسیه، تیم زنیت سنت‌پترزبورگ که مثل همیشه سردار آزمون را در ترکیب و به همراه آرتم زیوبا در خط حمله داشت، از ساعت ۱۷ امروز در استادیوم خانگی گازپروم آرنا مقابل تیم رده چهاردهمی اوفا قرار گرفت و در پایان با نتیجه ۶ بر صفر به برتری رسید.


سردار آزمون که حالا یکی دیگر از ستاره‌های سرشناس فوتبال روسیه به شمار می‌رود، بار دیگر مهره کلیدی تیمش بود و توانست نقش بسیار پررنگی پیش از خروج اجباری از زمین برای زنیت ایفا کند. سردار آزمون پس از ثبت دو گل و گرفتن یک پنالتی در بازی، در دقیقه ۸۰ به دلیل ناراحتی و آسیب دیدگی شدید از ناحیه پای چپ روی زمین افتاد و درنهایت سرمربی تیم چاره ای جز تعویض او پیدا نکرد.


در پایان بازی وقتی سماک در نشست خبری درباره بازی صحبت می‌کرد، خبرنگاران دو بار از این مربی اوکراینی درمورد وضعیت مصدومیت سردار آزمون سوال کردند.


سماک در مرتبه اول سعی کرد با اشاره به سایر مصدومان تیم نظیر مالکوم و لاورن که از چهره‌های سرشناش تیم هم هستند، توجه خبرنگاران را از پاسخ درباره شرایط آزمون منحرف کند ولی در مرتبه دوم یکی از خبرنگاران به شکل مشخص از سماک در مورد سردار آزمون پرسید و اینکه میزان مصدومیت او چقدر است.


سماک پس از مواجه شدن با سوال دوم اینطور در مورد شرایط آزمون توضیح داد:« کاملا مشخص است که وضعیت او هنوز مشخص نیست. پای او ضربه خورده است. خیلی سخت است که بخواهیم دقیق بگوییم او چقدر صدمه و آسیب دیده است و فقط باید منتظر نتایج بررسی‌ها ماند. اما شاید این مصدومیت جدی باشد.» 


همانطور که مربی اوکراینی تیم فوتبال زنیت می‌گوید، هنوز به طور دقیق نمی‌توان در مورد شرایط مهاجم ملی پوش تیم ملی ایران صحبت کرد ولی در صورتی که مصدومیتی جدی گریبان آزمون را گرفته باشد، این خبری خواهد بود که هم تیم ملی ایران و هم باشگاه روسیه ای را به شدت ناراحت خواهد کرد.

تگ ها


زنیت سنت پترزبورگ سردار آزمون فوتبال