وظیفه مهم سران میلان از نگاه کارلو آنچلوتی

کارلو آنچلوتی معتقد است تمدید قرارداد با زلاتان ابراهیموویچ یک وظیفه مهم برای سران روسونری به حساب می آید....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از بازگشت زلاتان ابراهیموویچ به میلان در نقل و انتقالات زمستانی، این فوق ستاره سوئدی عملکرد فوق العاده ای در ترکیب این تیم ارائه داده و به شکل محسوسی باعث پیشرفت در نتایج روسونری شده است. زلاتان طی این مدت کوتاه در ۱۶ بازی آمار ۷ گل و ۴ پاس گل را به ثبت رساند تا نشان دهد که هنوز هم در سن ۳۸ سالگی می تواند تفاوت ها را رقم بزند.

در هفته های گذشته صحبت های زیادی در رابطه با احتمال جدایی زلاتان ابراهیموویچ در پایان فصل از میلان مطرح شده بود. موضوعی که با توجه به شایعات حضور رانگینک در میلان به اوج خود رسید اما اخیراً مشخص شد که استفانو پیولی تا ۲۰۲۲ در سن سیرو ماندگار خواهد شد تاشانس میلان برای حفظ ستاره سوئدی نیز افزایش پیدا کند.

سرمربی سابق میلان یعنی کارلو آنچلوتی معتقد است که تمدید قرارداد با زلاتان ابراهیموویچ وظیفه مسئولان این تیم به حساب می‌‌آید. او در این باره گفت: " نمی‌توانیم بگویم که تمدید قرارداد با زلاتان ابراهیموویچ فقط یک کار صحیح است بلکه باید تاکید کنم که این امر یک وظیفه برای میلان است. او هنوز هم بازیکن مهمی برای تیم به حساب می‌‌آید.

از طرفی من فکر می کنم که میلان زیر نظر پیولی خوب کار کرده و او کار خود را به شکلی فوق العاده انجام داده است. معتقدم که پیولی تیم را به خوبی از مشکلات دور کرده است."

تگ ها


اورتون آث میلان زلاتان ابراهیموویچ کارلو آنچلوتی