وعده انتخاب هیئت مدیره پرسپولیس عملی نشد

در حالی که مهدی رسول پناه ۱۱ روز پیش از انتخاب هیئت مدیره پرسپولیس در هفته آینده خبر داده بود اما حالا با پایان وقت اداری در روز پنج شنبه، همچنان ترکیب هیئت مدیره سرخ ها مشخص نشده است....

به گزارش "ورزش سه"، پس از وزیر ورزش، معاون وزارتخانه و کارمندان وزارت ورزش، این بار سرپرست مدیرعاملی سرخ ها بود که وعده داد هیئت مدیره پرسپولیس در این هفته مشخص خواهد شد و اطمینان او در این صحبت ها که با شب های فوتبالی انجام داده بود، هواداران پرسپولیس را امیدوار کرد که پس از پنج ماه سردرگمی و ترکیب ناقص هیئت مدیره، قرار است که سرانجام وزارت ورزش مدیران جدید باشگاه را انتخاب کند اما این اتفاق هم رخ نداد.

رسول پناه روز شنبه ۱۸ مرداد ماه در برنامه شب های فوتبالی گفته بود: «هفته آینده هیئت مدیره جدید مشخص خواهد شد و مدیرعامل جدید از سوی هیئت مدیره مشخص می‌شود. ما در انتظار تشکیل جلسه هیئت مدیره هستیم و هرچه آن ها مشخص کنند، در خدمتشان خواهیم بود.»

حالا ۱۲ روز از صحبت های مهدی رسول پناه می‌گذرد اما خبری از انتخاب هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس نیست. پس از استعفای محمدحسن انصاری فرد، کناره گیری ایرج عرب و جدایی مهدی محمدنبی از تیم مدیریتی پرسپولیس، سرخپوشان پایتخت تنها مهرداد هاشمی، علی رغبتی و مهدی رسول پناه را بر مسند مدیریت خود می‌دیدند که در این مدت حکم پرونده برانکو و کالدرون صادر شد که یک قرارداد پرماجرا هم با کارگزار جدید باشگاه به امضا رسید اما اختلافات شدید و علنی این سه عضو، سبب شد تا پرسپولیس روزهای سخت و پراسترسی را برای هوادارانش رقم بزند.

در این پنج ماه که حالا ششمین ماه نیز به زودی آغاز خواهد شد، نام های زیادی درباره آینده مدیریت باشگاه پرسپولیس مطرح بودند و حالا باید دید در سومین هفته پس از وعده رسول پناه، آیا وزارت ورزش سرانجام به سردرگمی پرسپولیسی ها خاتمه می‌دهد یا خیر؟

تگ ها


پرسپولیس تهران