وعده بزرگ به هواداران بارسا؛ نیمار را بر می گردانم

کسی که رهبر کمپین ضد بارتومئو بود و در نهایت باعث استعفای او از ریاست بارسلونا شد، وعده داد که اگر رئیس باشگاه شود، نیمار را بر می گرداند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بحث بازگشت نیمار به بارسلونا از سال ۲۰۱۷ که او راهی پی اس جی شد، همواره بر زبان ها بوده است. تابستان ۲۰۱۹ بارسا تلاش زیادی کرد تا نیمار به نوکمپ برگردد و خود ستاره برزیلی نیز بسیار مشتاق بود تا بار دیگر پیراهن بارسا را به تن کند ولی توقعات مالی پی اس جی به قدری بالا بود که همه چیز منتفی شد.

نیمار اخیرا تاکید کرد که هیچ تمایلی برای ترک پی اس جی ندارد ولی در عوض دوست دارد لیونل مسی به پاریس بیاید تا فصل بعد با یکدیگر هم تیمی شوند.

جوردی فاره یکی از نامزدهای ریاست بارسا در مصاحبه با راک ۱ ادعایی متفاوت را مطرح کرد. او وعده داد که اگر انتخاب شود، نیمار را برمی گرداند تا با مسی در بارسا هم تیمی شود.

فاره در این رابطه گفت:« درهای بارسا به روی نیمار باز است و به وی خوش آمد خواهیم گفت ولی ابتدا او باید شکایت هایش را پس بگیرد و سپس رسما بدون حس تحقیر، از هواداران بارسا عذرخواهی کند. در هر صورت همه ما اشتباه می کنیم.»

فاره ادامه داد:« با اطرفیان نیمار حرف زده ام و می دانم که دوست دارد به خانه اش برگردد. چه کسی سومین فوتبالیست برتر دنیا را نمی خواهد؟ ما گزینه ای به نام "درخواست جدایی" داریم که مربوط به بازیکنانی می شود که یک سال از قراردادشان باقیمانده و در این صورت جذب او به اندازه دستمزد یک سال باقیمانده اش هزینه خواهد داشت. پس ما با ۴۰ یا ۵۰ میلیون یورو می توانیم نیمار را جذب کنیم.»

بیشتر بخوانید:

رسمی؛ بازگشت نیمار به تاخیر افتاد

حرف های نیمار در مورد مسی، وحشتم را بیشتر کرد

 

 

تگ ها


نیمار لیونل مسی پاری سن ژرمن فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال