وعده تکراری نایب‌رئیس فدراسیون فوتبال؛ هفته آینده!

نایب رئیس زنان فدراسیون فوتبال این‌چنین گفت که قرار است در هفته آینده رسماً سرمربی جدید تیم ملی فوتسال زنان معرفی شود....

به گزارش "ورزش سه" یکی از مهم‌ترین چالش‌های فدراسیون فوتبال در ۱۰ ماه گذشته، موضوع انتخاب سرمربی برای تیم ملی فوتسال زنان بود؛ در این زمینه بارها مدیران فدراسیون فوتبال وارد مذاکره شدند تا به تعطیلی ۲ ساله پایان داده و قهرمان ۲ دوره اخیر جام ملت‌های فوتسال زنان آسیا، کارش را از سر بگیرد اما ایجاد برخی حواشی جانبی سبب شد تا این مسئله از دستور کار فدراسیون فوتبال خارج شود.

آخرین‌بار و پیش از شروع فصل جدید لیگ برتر فوتسال زنان، شهره موسوی نایب رئیس زنان فدراسیون فوتبال وعده داده بود که تا زمان آغاز لیگ این انتخاب صورت گرفته و رسماً اعلام می‌شود اما این اتفاق رخ نداد و حالا از فردا نیم‌فصل دوم لیگ برتر فوتسال زنان آغاز می‌شود و خبری از رونمایی از سرمربی جدید نیست.

امروز و در حاشیه نشست هیات‌های فوتبال در سراسر کشور با اعضای هیات‌رئیسه فدراسیون فوتبال، شهره موسوی نایب رئیس زنان مجدداً از تاریخ جدیدی برای انتخاب سرمربی جدید تیم ملی فوتسال زنان رونمایی کرد.

موسوی گفت: قطعا برای خیلی از دوستان سوال است که چه اتفاقی قرار است برای فوتسال رخ بدهد، پیشنهادات از سوی کمیته زنان به آقای عزیزی‌خادم چند روز است که تقدیم شده و در حوزه بررسی است و فکر می‌کنم که هفته آینده رسماً اعلام خواهد شد؛ با توجه به این‌که مسابقات کافا قرار است ۲۹ دی‌ماه برگزار شود، انشالله هفته آینده سرمربی حتماً اعلام می‌شود و ما بتوانیم در مسابقات کافا نیز حضور پیدا کنیم.

تگ ها


فدراسیون فوتبال