وعده جدید مدیران تراکتورسازی/ معرفی سرمربی جدید تا چند روز دیگر

مدیرعامل تراکتورسازی مدعی شد که سرمربی جدید این تیم تا دو سه روز دیگر معرفی خواهد شد....

غلامرضا صادقیان مدیرعامل تراکتورسازی از انتخاب قطعی سرمربی جدید این تیم طی روزهای آتی خبر داد.
به گزارش مدال، در روزهایی که تیم‌های لیگ برتری در حال خرید بازیکنان جدید و آماده شدن برای فصل آتی هستند تراکتورسازی هنوز سرمربی جدید خود را نشناخته است. در این باره غلامرضا صادقیان مدیرعامل این باشگاه که این روزها در ترکیه حضور یافته در گفت‌وگویی مدعی شد: برای انتخاب سرمربی جدید به ترکیه آمده‌ایم. ما گزینه‌های مختلفی برای سرمربیگری داریم و چند نفر از دوستان در کمیته فنی در حال مذاکره با این گزینه‌ها هستند.
وی افزود: در حال مذاکره هستیم. ان‌شاءالله فکر می‌کنم در دو یا سه روز آینده سرمربی جدید مشخص می‌شود. گزینه ما اروپایی است و نمی‌شود گفت پرتغالی است یا خیر.

صادقیان همچنین در رابطه با جذب بازیکنان جدید عنوان کرد: این‌ بازیکنان را براساس نظر کمیته فنی جذب کردیم. قرار نیست همه‌ی بازیکنان را با نظر مستقیم مربی بگیریم! ما یک کمیته فنی داریم و بازیکنانی که در دید هستند، شناسایی می‌شوند. امکان ندارد هر مربی بیاید و بگوید مثلاً این چهار بازیکن جدید ما را نمی‌خواهد. این بازیکنانی که ما با آنها قرارداد بستیم، بهترین‌های ایران هستند. ما تصمیم به جوان‌گرایی در تیم داریم و در برنامه‌های‌مان فکر می‌کنم تا سال آینده بتوانیم اهداف مالک باشگاه را به اجرا درآوریم.

اخبار مرتبط:
طیبی و عبدالله‌زاده اولین خروجی‌های تبریز
زنوزی همچنان در استانبول
نقی‌زاده در فکر جدایی از تراکتور

 

تگ ها


تراکتورسازی تراکتور نقل و انتقالات نقل و انتقالات تراکتورسازی نقل و انتقالات تابستانی انتخاب سرمربی تراکتورسازی سرمربی جدید تراکتورسازی غلامرضا صادقیان Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال