وعده جذاب؛ فصل بیست و یکم با حضور تماشاگران

وزیر بهداشت وعده داد در صورت تکمیل واکسیناسیون، درب استادیوم‌ها به روی هواداران باز خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، از اواخر فصل نوزدهم و با شیوع کرونا از حضور هواداران در استادیوم‌های فوتبال ایران ممانعت به عمل آمد و لیگ بیستم نیز با سکوت کامل سکوها همراه شد. این در حالیست که از چندی پیش و با انجام واکسیناسیون شاهد حضور هواداران فوتبال و دیگر رشته‌های ورزشی در استادیوم‌های فوتبال جهان با ظرفیت‌‎های اعلام شده هستیم.

اکنون با اعلام و وعده وزیر بهداشت، در صورت تکمیل واکسیناسیون در ایران، امکان حضور هواداران در ورزشگاه‌های ایران نیز فراهم خواهد شد. اتفاقی که با تسریع واکسیناسیون کرونا، شاید این اتفاق در فصل بیست و یکم رقم بخورد.

دکتر بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت در گفتگویی که با خبرنگاران سیما داشت، در واکنش به سوالی درباره احتمال حضور هواداران در استادیوم‌ها در فصل جدید فوتبال ایران با اشاره به اینکه هنوز تزریق دُز اول به تمامی جامعه به مرحله نهایی خود نرسیده، انجام این موضوع را منتهی به پایان واکسیناسیون موکول کرد و در این خصوص در جملاتی کوتاه اینطور توضیح داد: تزریق دُز اول کمی طول می‌کشد تا کامل شود. برای همین باید دو دُز کامل زده شود تا بتوانند در استادیوم حاضر شوند. کسانی که دو دز بزنند باید برای آنها تصمیم گرفته شود. انشاالله ورزش راه می‌افتد و هوادار در استادیوم حاضر خواهد شد.

صحبت‌های وزیر بهداشت این امیدواری را ایجاد می‌کند تا فصل بیست و یکم فوتبال ایران شاهد بازگشت دوباره هواداران به استادیوم و سکوها و پایان این سکوت باشد.

تگ ها


طرفدارن دسته یک طرفداران استقلال تهران تیم ملی ایران پرسپولیس تهران طرفداران استقلال فولادمبارکه سپاهان ذوب آهن اصفهان فولاد خوزستان تراکتور فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال