وعده خلیل زاده به هواداران استقلال؛ خبرهای خوبی در راه است

سرپرست باشگاه استقلال که برای مذاکره با وکیل آندره‌آ استراماچونی به ترکیه سفر کرده است، گفت: عصر امروز خبرهای خوبی در خصوص این مربی ایتالیایی می‌دهیم....

به گزارش مدال، اسماعیل خلیل‌زاده برای مذاکره با وکیل آندره‌آ استراماچونی (پاستورلو) به ترکیه سفر کرده است. قرار است امروز ساعت ۱۴ نشست ویژه‌ای برگزار شود و در خصوص همکاری مجدد به بحث و تبادل نظر بپردازند.

استراماچونی علاوه بر تضمین برای دریافت حقوق منظمش خواهان کاهش مدت قرارداد خود با باشگاه استقلال شده‌است که درخواست‌های او با موافقت اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال روبه‌رو شد.

خلیل‌زاده در گفت‌وگویی کوتاه اظهار داشت: عصر امروز درباره استراماچونی خبرهای خوبی خواهم داد. به طور مفصل پس از مذاکراتی که انجام می‌دهیم، اطلاع‌رسانی خواهم کرد.

کامران منزوی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال دیروز وعده داد اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، استراماچونی امشب به ایران باز خواهد گشت.

وی همچنین درباره اینکه چرا مسئولان این تیم با کاهش قرارداد استراماچونی موافقت کردند، اظهار داشت: برخلاف میل باطنی، مجبوریم قرارداد استراماچونی را یک ساله کنیم تا فردا متهم نشویم که برای حفط او کم کاری کرده‌ایم.

«وریا غفوری» شب گذشته به نمایندگی ار باشگاه استقلال با استراماچونی صحبت کرد و با تشریح شرایط این تیم از او خواست به ایران بازگردد.

 

بیشتر بخوانید:

برخی پیشکسوتان مقابل هواداران/آش شوربا دستپخت برنامه‌ریزی وزارت ورزش!

باشگاه استقلال: درحال مذاکره با استراماچونی هستیم

تگ ها


باشگاه استقلال سرپرست باشگاه استقلال اسماعیل خلیل زاده بازگشت استراماچونی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال