وعده فتحی عملی می شود؟!/جانشین پاتوسی به استقلال نزدیک شد!

باشگاه استقلال در پی از دست دادن پاتوسی مدت ها است که به دنبال جذب جانشینی در حد و اندازه های اوست تا وعده امیرحسین فتحی مبنی بر به خدمت گرفتن بازیکنی بهتر از پاتوسی را تحقق ببخشد....

به گزارش خبرنگار مدال، برخی منابع اعلام کرده اند که باشگاه استقلال گزینه جانشین پاتوسی را پیدا کرده و با او به توافق نیز رسیده اند. حتی از باشگاه خبر می رسد گزینه مدنظر، کارنامه ای بهتر از پاتوسی دارد. هر چند نام این بازیکن لو نرفته ولی شنیده می شود با او توافق شده و بازیکن مورد نظر طی روز‌های آینده به تهران سفر می‌کند.
یکی از نشریات ورزشی امروز نوشت که یکی از مدیران استقلال که البته نخواسته است نامش فاش شود این موضوع را تایید کرده و گفته است: ما با او توافق کرده‌ایم و ان‌شا‌ءا... ظرف روز‌های آینده به تهران می‌آید. آقای استراماچونی از این بازیکن خیلی تعریف و تمجید کرده و فیلم بازی‌هایش را دیده‌ایم. بازیکن باکیفیتی است و قطعاً هواداران استقلال هم از کیفیت فنی او لذت خواهند برد.

ملیچ دیگر بازیکنی است که گفته می شود تا ساعاتی دیگر به تهران می رسد. پرونده پزشکی هروویه میلیچ مدافع مد نظر استراماچونی سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال استقلال در اختیار مسئولان و پزشکان این باشگاه قرار گرفته است. این بازیکن کروات مصدومیتی ندارد و می‌تواند با تمام توان آبی پوشان را در لیگ نوزدهم همراهی کند.
با این وجود این بازیکن با حضور در تهران در ایفمارک تست می‌دهد تا مراحل عقد قراردادش با استقلالی‌ها نهایی شود.

 

بیشتر بخوانید:

حضور امید ابراهیمی در مشهد؛ شایعه یا واقعیت؟!

اشتباه یا تغییر؟!/فدراسیون نباید به شائبه ها دامن بزند

تگ ها


باشگاه استقلال اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال