وعده فدراسیون تنیس برای حل مشکل مشکات

رییس فدراسیون تنیس از حل مشکلات مالی مشکات صفی برای حضور در گرنداسلم خبر داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مشکات الزهرا صفی که اولین ایرانی حاضر در گرانداسلم لقب گرفت، در روزهای گذشته انتقاداتی را نسبت به مشکلاتی که عدم وجود اسپانسر برای او ایجاد کرده است، مطرح کرده بود که امروز رییس فدراسیون تنیس اعلام کرد مشکل این تنیسور برای چند مسابقه پیش رو و اعزام او به برزیل و تایلند تامین شده است.

داوود عزیزی درباره برنامه فدراسیون برای حمایت از مشکلات بیان کرد: در این فاصله کمیته ملی المپیک و فدراسیون تمام تلاشش را کرد که بخشی از هزینه های اندک مشکات را جبران کند ولی در واقع مشکات و مشکات ها اگر بخواهند در سطح بالای تنیس دنیا حاضر باشند، احتیاج مبرم به یک اسپانسر خیلی قوی دارند.

او ادامه داد: با وضعیت فعلی کشور ما، آمدن اسپانسر خیلی سخت شده است. فدراسیون تلاشش را می‌کند که اتفاقاتی را رقم بزند و انشاالله اتفاقات رقم بخورد و بتوانند بخشی از هزینه های برخی از بازیکنان ما را جبران کنند تا بتوانند به خارج بروند. همه اینها بستگی به نگاه اسپانسر دارد؛ من تا یک حدی می‌توانم آن را مجاب کنم و خودشان هم باید بپذیرند که این هزینه را بپردازند. انشاالله که این اتفاق رخ بدهد.

رییس فدراسیون تنیس در پایان اعلام کرد: با هماهنگی که با کمیته ملی المپیک صورت گرفت، هزینه اعزام ایشان به برزیل و تایلند توسط کمیته ملی المپیک و فدراسیون انجام شده ولی این صرفا دو یا سه مسابقه است و برای باقی مسابقات هم خودش، هم ما و هم باشگاهش باید دنبال این باشیم که بتوانیم اسپانسری بیاوریم که این اتفاق را رقم بزند. انشاالله که این اتفاق بیفتد.

تگ ها


تنیس تنیس