وعده مدیران پرسپولیس؛ کالدرون و بازیکنان منتظرند

باید دید آیا وعده های باشگاه پرسپولیس و انصاری فرد در مورد پرداخت مطالبات بازیکنان محقق خواهد شد یا نه....

به گزارش مدال، باشگاه پرسپولیس برای لیگ نوزدهم با چالش‌های مالی زیادی روبه‌رو شد.  راضی کردن بازیکنان قدیمی برای ثبت قرارداد در دوران پسا برانکو، جذب بازیکنان جدید، کسب مجوز حرفه‌ای و پرداخت بدهی طلبکاران داخلی و خارجی، باقی ماندن مطالبات برانکو و دستیارانش، بدهی به بودیمیر، جذب کالدرون و دستیاران خارجی اش، عدم پرداخت مطالبات بشار رسن و مشکلات حقوقی با شرکت های بلیت فروشی و ....که باعث شده تا پرداختی به بازیکنان برخلاف سال‌های اخیر مناسب نباشد و هر کدام از آنها درصدهای مختلف و متفاوتی را طلبکار باشند.

در ابتدای تغییر مدیریتی و حضور انصاری فرد به عنوان مدیر عامل او وعده داد که تمام این مشکلات مالی را رفع و رجوع خواهد کرد. همین مسئله باعث شد که بازیکنان در طول فصل کمتر لب به انتقاد باز کنند اما هرچه مشکلات بیشتر شد و خبری از دریافت پول نبود سرخ ها رفته رفته در مورد طلب های خود صحبت کردند. در نهایت نیز طی 48 ساعت اخیر زمزمه هایی از باشگاه پرسپولیس درمورد پرداخت مطالبات کالدرون و بازیکنان به رسانه ها منتقل شده است.

بر همین اساس کالدرون و بازیکنان پرسپولیس بازیکنان این روزها منتظر پرداخت مطالبات خود هسیتند.آن هم در حالی که هم کالدرون و هم بشار صراحتا اعلام کرده اند درصورتی که حق و حقوق آن ها پرداخت نشود تصمیم به جدایی خواهند گرفت.

به هر روی باید دید آیا وعده های باشگاه و انصاری فرد در مورد پرداخت مطالبات بازیکنان محقق خواهد شد یا نه.

بیشتربخوانید:

مشاجره بیرانوند با کالدرون/ گلر قرمزها بدنبال جدایی!

 

 

تگ ها


بازیکنان و کالدرون به دنبال مطالبات خود اخبار پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال