وعده مهدی قائدی برای گلزنی در دربی

مهدی قائدی مهاجم تیم فوتبال استقلال پس از بازی امروز این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان به سوالات خبرنگاران پاسخ داد....

به گزارش مدال، مهدی قائدی پس از پیروزی 2 بر یک تیم استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: خدا را شکر توانستیم یک بازی خوب انجام دهیم و دل هواداران که در هوای سرد به ورزشگاه آمده بودند را شاد کنیم. امیدوارم راضی باشند. ما یک بازی سخت در پیش داریم. همه می‌دانند دربی چقدر سخت و حساس است. امیدوارم در آن بازی هم بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم.

وی درباره مصدومیت شیخ دیاباته نیز گفت: نمی‌دانم چه شد، من آمدم دیدم در رختکن نیست، امیدوارم مشکلی نداشته باشد.

مهاجم تیم فوتبال استقلال در مورد حضور ارسلان مطهری در این تیم و بازی کنار او بیان کرد: مطهری مهاجم خوبی است و من واقعاً دوست دارم کنارش بازی کنم. خیلی برای او خوشحالم که گل می‌زند و پیشرفت می‌کند.

قائدی در ادامه درباره تشبیه‌اش به نیمار توسط فرهاد مجیدی تصریح کرد: این نظر لطف مجیدی است. هر کسی یک جایگاهی دارد و من هم سعی می‌کنم در جایگاه خودم بهترین باشم.

«آیا امیدواری به عنوان آقای گلی لیگ برتر دست پیدا کنی؟»، وی در واکنش به این سؤال گفت: آقای گلی هدف دوم من است و هدف اولم موفقیت استقلال است.

مهاجم استقلال درباره اینکه «آیا قول می‌دهد در دربی برای هواداران تیمش گلزنی کند؟»، بیان کرد: هیچ‌کس نمی‌تواند چنین قولی بدهد، ولی من تمام سعی و تلاشم را برای این کار انجام می‌دهم.

«در ابتدای فصل قول داده بودی 10 گل به ثمر برسانی، اما تا به اینجای فصل 9 گل زده‌ای». قائدی در واکنش به این سؤال گفت: امیدوارم دهمین گلم در دربی باشد.

اخبار مرتبط:
استقلال 2 نفت مسجدسلیمان 1؛ روزهای خوب آبی‌ها ادامه دارد
خلاصه بازی استقلال 2 نفت مسجدسلیمان 1/ ویدیو

تگ ها


استقلال استقلال نفت مسجدسلیمان هفته هجدهم لیگ نوزدهم اخبار استقلال لیگ برتر ایران فوتبال ایران مهدی قایدی استقلال نفت مسجد سلیمان استقلال-نفت مسجد سلیمان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال