وعده وزیر برای حل مسئله حق پخش

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، دکتر مسعود سلطانی فر، در تازه ترین اظهارنظرش در رابطه با تعامل سازمان صدا و سیما و وزارت ورزش و جوانان درباره حق پخش تلویزیونی مسابقات لیگ فوتبال، گفت: یک ظرفیت خیلی خوبی از جهت درآمدی در این بخش وجود دارد که هم سازمان صدا و سیما و هم بخش ورزش کشور از آن سود ببرد ......

به گزارش مدال به نقل از   ایسنا، دکتر مسعود سلطانی فر، در تازه ترین اظهارنظرش در رابطه با تعامل سازمان صدا و سیما و وزارت ورزش و جوانان درباره حق پخش تلویزیونی مسابقات لیگ فوتبال، گفت: یک ظرفیت خیلی خوبی از جهت درآمدی در این بخش وجود دارد که هم سازمان صدا و سیما و هم بخش ورزش کشور از آن سود ببرد. بر این اساس ما این سیاست را برد - برد نامگذاری کردیم. در صحبت هایی  که به نظرم چهار بار در حاشیه دولت با آقای علی عسگری، رییس سازمان صدا و سیما داشتم، گفتم که پرداخت و استفاده بخش ورزش از امتیاز حق پخش تلویزیونی و منابع آن به معنای کم کردن از درآمدهای سازمان صدا و سیما نیست.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: ما یک شرایط و ظرفیتی داریم که اگر با یکدیگر تعامل و همکاری داشته باشیم درآمد هر دو نهاد افزایش پیدا می کند و منطق حکم می کند که با همکاری همدیگر از این ظرفیت استفاده کنیم. خوشبختانه در سازمان صدا و سیما آقای علی عسگری و معاونان شان رویکرد مثبت و خوبی به این قضیه داشتند و در جلسات برگزار شده چارچوب توافقنامه ای را تنظیم کردیم که فکر می کنم به زودی آن را امضا کنیم.

سلطانی فر افزود: در این توافق نامه نوع همکاری های کلی ما مشخص می شود و در ادامه کارگروه ها و هیات های اجرایی مراحل اجرای کار را مشخص می کنند و تا با شروع لیگ به امید خدا بتوانیم به یک هم گرایی برسیم تا نیازی نباشد از ابزارهای قدرتی خود استفاده کنیم.

وزیر ورزش و جوانان در پایان، خاطرنشان کرد: به نظرم این بلوغ تصمیم گیری در نزد سازمان صدا و سیما و وزارت ورزش  و جوانان و فدراسیون فوتبال ایجاد شده است تا هر چه زودتر راجع به حق پخش به جمع بندی برسیم.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال