وعده وزیر همچنان روی هوا/ هیئت مدیره قرمزها کی معرفی میشوند؟

درحالی که وزیر ورزش وعده داد بود که اسامی اعضای هیات مدیره پرسپولیس روز چهارشنبه معرفی شود، این اتفاق هنوز رخ نداده است! به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری مهر: باشگاه پرسپولیس با تغییر اعضای هیات مدیره خودش مواجه خوا ......

درحالی که وزیر ورزش وعده داد بود که اسامی اعضای هیات مدیره پرسپولیس روز چهارشنبه معرفی شود، این اتفاق هنوز رخ نداده است!

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری مهر: باشگاه پرسپولیس با تغییر اعضای هیات مدیره خودش مواجه خواهد شد. اعضایی که تعداد آنها با توجه به استعفای محمدرضا زادمهر و عدم حضور فرشید گلزاده به سه نفر تقلیل پیدا کرده است تا وزیر ورزش و جوانان را به فکر معرفی اعضای جدید بیندازد.

قرار بود اعضای جدید این باشگاه، بلافاصله پس از انتخاب هیات مدیره باشگاه استقلال تهران اعلام شود. اما از آن تاریخ، حدود چهل روز می گذرد و خبری از معرفی مدیران جدید باشگاه پرسپولیس نیست.

محمدرضا داورزنی هر هفته، وعده اعلام اسامی مدیران سرخپوشان را تا پایان هفته می دهد اما باز هم این موضوع به تاخیر افتاده است. معاون وزیر ورزش و جوانان مشکلاتی نظیر دو شغله بودن برخی افراد یا بازنشسته شدن آنها را دلیل اصلی در تاخیر زمان اعلام اسامی هیات مدیره باشگاه پرسپولیس برشمرده است.

اتفاقی که حتی باعث شده تا افرادی همچون ذوالفقارنسب که نامش در بین کاندیدای حضور در هیات مدیره جدید است در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار بی اطلاعی کرده و همچون هواداران این تیم منتظر باشد تا وزیر ورزش و جوانان تصمیم نهایی اش را در این باره بگیرد.

درحالی که وزیر ورزش روز چهارشنبه اعلام کرده بود که تا پایان همان روز اعضای هیات مدیره معرفی خواهند شد اما سه روز پس از وعده وزیر هنوز نام اعضای هیات مدیره سرخپوشان معرفی نشده است.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال