وعده پرسپولیس؛ استادیوم کاظمی را می‌گیریم

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس می‌گوید که انتقال سند ورزشگاه شهید کاظمی در این دوره مدیریتی انجام خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پرسپولیس در سال ۱۳۹۴ استادیوم شهید کاظمی را از شهرداری به صورت استیجاری به مدت ۵ سال در اختیار گرفت تا یک زمین تمرین شکیل را داشته باشد. این ورزشگاه ۱۵ هزار نفری از سوی پرسپولیس تجهیز شد و به شکلی درآمد که قرمزها به صورت رسمی زمین تمرین خود را تغییر دادند و از درفشی فر به کاظمی کوچ کردند.

اما سال ۱۳۹۹ مدت اجاره برای پرسپولیس و استقلال در ورزشگاه کاظمی و امام رضا به پایان رسید اما هر دو باشگاه سرخابی از شهرداری خواستند تا این دو ورزشگاه را به صورت دائمی در اختیارشان قرار دهند؛ موضوعی که مخالفت هایی را به دنبال داشت و تاکنون نیز ورزشگاه امام رضا و شهید کاظمی جزو اموال این دو باشگاه حساب نمی‌شوند.

حالا مجید صدری رئیس هیئت مدیره پرسپولیس در این خصوص گفته است: ما خیلی جدی در حال پیگیری هستیم و این جزو قول‌هایی است که ابتدای کارمان دادیم و هرچه سریعتر دنبال این هستیم که این سند به نام باشگاه پرسپولیس ثبت شود و به عنوان ورزشگاهی که در دستمان است، طرح های توسعه را پیش ببریم.

سرخ های تهرانی علاوه بر ورزشگاه درفشی فر، مجموعه ورزشی شهدای گمنام را در اختیار دارند و باید دید موفق خواهند شد استادیوم کاظمی را هم به تملک خود در بیاورند یا خیر؟

بیشتر بخوانید:

ادامه همکاری پرسپولیس و کارگزار تا پایان فصل

تمدید زودهنگام ستاره‌های پرسپولیس و یک مانع بزرگ

 

 

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال