وعده پرسپولیس: نگران پرونده بودیمیر نباشید

باشگاه پرسپولیس وعده داد که پرونده بودیمیر حل خواهد شد تا &#۱۷۱;نگرانی ها از طرفداران پرسپولیس دور بماند...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فرصت ۴۵ روزه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات ماریو بودیمیر به پایان رسید و حالا سرخ ها در آستانه بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی خود قرار دارند. این در حالی است که چند روز پیش ابراهیم شکوری معاون اجرایی قرمزها اعلام کرد که هیچ پولی در حساب این باشگاه نیست.

امروز باشگاه پرسپولیس بیانیه ای صادر کرده و در آن نوشته که «برای حل این پرونده باید ماه‌ها قبل چاره‌اندیشی می‌شد» تا به این شکل مسئولیت را از روی گردن مدیران فعلی بردارد اما در ادامه سرخ ها وعده داده اند که مشکل بودیمیر حل شود: «طبق وعده سیدمجید صدری رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس، باید منتظر خبرهای خوبی در این پرونده بود. همچنین سمیعی مدیرعامل باشگاه نیز امیدوار است در هفته جاری، اتفاقات خوب و امیدوارکننده‌ای رقم بخورد.»

به نظر می‌رسد رئیس هیئت مدیره پرسپولیس مجید صدری قصد دارد با استقراض از یک منبع مالی، نیاز پرسپولیس را برطرف کند اما این اتفاق در شرایطی رخ داده که مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نیز با ارسال نامه ای خواستار فسخ قرارداد کارگزار اسپانسری کنونی باشگاه شده که شاید مرتبط با فعالیت های صدری باشد و در واقع اسپانسر بعدی، شرکت یا فردی باشد که اکنون قصد کمک به پرسپولیس را دارد.

باشگاه پرسپولیس همچنین وعده داده که نگرانی از هواداران دور خواهد ماند: «خطراتی مثل محرومیت یا افزایش جریمه‌های مالی، نگرانی بزرگی برای هواداران پرسپولیس در قبال شکایت این بازیکن کروات به وجود آورده و سمیعی و همکارانش در راس کادر تصمیم‌سازی باشگاه به صورت شبانه‌روزی تلاش می‌کنند تا به هر شکل ممکن، مشکل حل شود و نگرانی‌ها از طرفداران پرسپولیس دور بماند.»

بیشتر بخوانید:

پرسپولیس با دو گلِ مردود پیروز شد/ داور سر ماشین سازی را بُرید

در صورت عدم پرداخت طلب بودیمیر امروز پنجره پرسپولیس بسته می‌شود/ ویدیو

 

 

تگ ها


ماریو بودیمیر پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال