وعده پوچ بارتومئو، هیچ انقلابی در کار نیست

ماریا بارتومئو پس از شکست سنگین بارسلونا برابر بایرن مونیخ خبر از تحولی عظیم در تیم داد که این اتفاق هنوز رخ نداده است....

به گزارش "ورزش سه"، پس از شکست تلخ ۸-۲ بارسلونا مقابل بایرن مونیخ در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا جوزپ ماریا بارتومئو مقابل رسانه ها حاضر شد و از یک انقلاب بزرگ صحبت کرد. 

رییس باشگاه کاتالان اعلام کرد می خواهد تحولات عظیمی را به وجود آورد اما از آن روز تغییرات کمی ایجاد شده و تنها ایوان راکیتیچ به طور رسمی تیم را ترک کرده است. این انتقال سمبلیک تنها باعث شد دستمزد هافبک کروات پس انداز شود.

اگر راکیتیچ را کنار بگذاریم، از اسامی زیادی نام برده شد که قرار است کشتی بارسا را ترک کنند اما به هر دلیلی آن ها همچنان یک فضا را در تیم کاتالانی اشغال کرده اند. در حال حاضر جدایی آرتورو ویدال و امضای قرارداد با اینتر به نظر خیلی نزدیک است. قرار بود لوئیس سوارز هم در این فصل برای تیم دیگری بازی کند اما با وجود این که رونالد کومان مهاجم اروگوئه ای را برای بازی های دوستانه پیش فصل فرا نخواند، این بازیکن به احتمال فراوان در بارسا خواهد ماند. 

باید به آن ها نام های دیگری همچون ساموئل اومتیتی را اضافه کرد که از ماه ها پیش باشگاه مقصدی برای بازیکن فرانسوی پیدا نکرده است. دستمزد بالای اومتیتی موجب شده است انتقالی صورت نپذیرد. در چنین شرایطی به نظر نمی رسد بازیکنانی همچون رافینیا و تودیبو هم تیم را ترک کنند. به این ترتیب تغییرات چندانی در تیم کاتالانی به وجود نیامده است. 

تنها حضور رونالد کومان و تلاش لیونل مسی برای جدایی مهمترین اتفاق های باشگاه در یک ماه اخیر بود. تغییر دیگری که در آینده ای نزدیک ممکن است دیده شود، در ریاست باشگاه است.

تگ ها


ساموئل اومتیتی لوئیس سوارز جوزپ ماریا بارتومئو آرتورو ویدال رونالد کومان ایوان راکیتیچ بارسلونا