وعده پپ؛ اودگارد با من بهترین بازیکن جهان می شود

پپ گواردیولا وقتی سرمربی بایرن بود، قصد جذب مارتین اودگارد ستاره نروژی حال حاضر رئال را داشت و معتقد بود او را بهترین بازیکن جهان خواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مارتین اودگارد پاییز ۲۰۱۴ و زمانی که تنها ۱۶ سال داشت، در جست و جوی بهترین مقصد برای خود بود. او از تمرینات آرسنال، بارسا، رئال، بایرن و منچستریونایتد و لیورپول دیدن کرد و در نهایت نیز رئال مادرید انتحاب او بود.

اودگارد ژانویه ۲۰۱۵ به رئال پیوست و یک بازی رسمی هم برای این تیم انجام داد و سپسقرضی به تیم های هلندی پیوست تا اینکه سال گذشته به صورت قرضی راهی سوسیداد شد. درخشش او در این تیم باعث شد تا زین الدین زیدان از سران باشگاه بخواهد که او را برگردانند.

Jan Åge Fjørtoft - Alchetron, The Free Social Encyclopedia

آگه فیورفورت ملی پوش سابق نروژی و از مسئولان فدراسیون فوتبال این کشور در یک پادکست فاش ساخت که پپ گواردیولا که در آن مقطع هدایت بایرن را برعهده داشت، شیفته اودگارد شده بود:« وقتی گواردیولا اودگارد را دید، گفت که باید او به بایرن ملحق شود و من او را به بهترین بازیکن دنیا تبدیل خواهم کرد. کمی بعد با سرمربی تیم ملی نروژ، اودگارد و پدرش جلسه ای داشتیم.

او از لیورپول، آرسنال، بایرن و رئال پیشنهاد جدی داشت و باشگاه محبوب اودگارد هم از کودکی لیورپول بود اما در نهایت رئال را انتخاب کرد. دلیلش واضح بود. رئال تیم دوم داشت ولی سه باشگاه دیگر خیر. مربی تیم دوم هم زین الدین زیدان بود و چه کسی از کار با زیدان بدش می آید؟»

بیشتر بخوانید:

پاسخ گواردیولا به مورینیو: دکتر شده‌ای ژوزه؟

گواردیولا: هزار بار در مورد مسی نظرم را گفته ام!

 

 

تگ ها


بایرن مونیخ پپ گواردیولا فوتبال جهان منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال