وقتی الاهلی به برانکو رودست می‌زند

باشگاه الاهلی عربستان که به تازگی برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق باشگاه پرسپولیس را به خدمت گرفته با بدهی سنگین ۵۰ میلیون دلاری مواجه است که موجب تشکیل پرونده‌های متعدد شکایت از سوی بازیکنان و مربیان سابق این باشگاه شده است....

به گزارش مدال، بر اساس اعلام بخش مالی باشگاه الاهلی مجموع بدهی‌های داخلی و خارجی این باشگاه به رقمی در حدود 200 میلیون ریال سعودی (بیش از 53 میلیون دلار) می‌رسد.
مسئولان این باشگاه تلاش خود را برای جذب منابع مالی لازم و حل این مشکل خصوصاً دریافت کمک از وزارت ورزش عربستان آغاز کرده‌اند.
پرداخت مطالبات ده سوزای برزیلی و دجانینی تاوارس از اولویت‌های اصلی باشگاه است که هنوز بخش قابل توجهی از رقم قرارداد فصل گذشته را دریافت نکرده‌اند. پرونده شکایت استانسیوی رومانیایی و آلکسیس روانای اسپانیایی هم در فیفا گشوده شده و باید پیش از صدور حکم مختومه شود.
احمد الصائغ رئیس باشگاه الاهلی در این خصوص گفت: این حقیقت دارد که با مشکلاتی مالی مواجه هستیم، اما تمام تلاش خودمان را برای حل این مشکلات می‌کنیم. من گزارش کاملی از این شرایط به وزارت ورزش ارائه داده‌ام و در انتظار راه حل خواهیم بود.
نکته قابل توجه حضور دوباره برانکو در باشگاهی است که با بدهی‌های سنگین و همچنین پرونده‌های بین المللی در محاکم فیفا مواجه است و ظاهرا الاهلی هم مانند پرسپولیس برای پرداخت مطالبات بازیکنان و مربیان خارجی خودش دچار مشکل خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

مصاحبه آتشین برانکو؛ کالدرون آماده شکایت از پرسپولیس باشد

 

 

تگ ها


برانکو برانکو الاهلی الاهلی عربستان فوتبال