وقتی بارسلونا تماس گرفت، باورم نمی شد

مهاجم هلندی جدید بارسلونا انتقالش را باور ندارد و از این حیث خودش را مدیون رونالد کومان می داند....

به گزارش "ورزش سه"، صبح چهارشنبه باشگاه بارسلونا تایید کرد که لوک دی یانگ را با قراردادی قرضی و بند خرید اجباری از سویا به خدمت گرفته است.

این بازیکن ۳۱ ساله پس از سپری کردن دو فصل نه چندان درخشان در زمینه گلزنی در سویا به بارسا ملحق شده است. دی یانگ گزینه بارسا برای تقویت خط هجومی خود بود که با پیوستن لیونل مسی به پاری سن ژرمن و بازگشت آنتوان گریزمان به اتلتیکو مادرید با مشکل جدی روبرو شده است.

دی یانگ سابقه کار زیر نظر رونالد کومان سرمربی بارسا را دارد و در واقع درخواست مستقیم خود او نیز بود.

ستاره هلندی مشتاق شروع کار در بارساست و هیجان زده است. او به دی تلگراف گفت:« انتقال به بارسا برایم بسیار مهم بود و این یک فرصت بی نظیر برای بازی در باشگاهی بزرگ مثل بارسلونا محسوب می شود. بارسا برای من بزرگترین باشگاه دنیاست و زمانی که تماس گرفتند، باورم نمی شد.»

دی یانگ ادامه داد:« مردم کیفیت مرا می دانند و اینکه چه چیزهایی می توانم به بارسا اضافه کنم. تلاشم را می کنم تا بهترین بازی ها را برای بارسا انجام دهم و از روز اول روی همین مساله تمرکز خواهم کرد.

خوشبختانه با کومان از دوران حضورش در تیم ملی، ارتباط بسیار خوبی دارم و این رابطه خوب، همچنان حفظ شده است. در مورد فوتبال و تاکتیک ها حرف می زنیم و معتقدم او مربی بسیار خوبی است و همیشه نیز به من اعتماد داشته است. من برای او و بارسا یک مهاجم متفاوتم و می توانند روی قابلیت های خاص و متفاوتم حساب کنند.»

تگ ها


لوک دیانگ مونشن‌گلادباخ بارسلونا