وقتی بحرین و عراق برای ایران بازی کردند

بحرین و عراق در روزی که می‌توانستند با کسب سه امتیاز وضعیت خود در جدول رده‌بندی انتخابی جام جهانی 2022 را بهبود ببخشند با کسب تساوی بهترین نتیجه ممکن برای ایران را رقم زدند....

به گزارش خبرنگار مدال، در دیداری از هفته ششم مرحله گروهی بازی‌های انتخابی جام جهانی 2022 در قاره آسیا عراق در روزی که در ورزشگاه بین‌المللی امان مقابل بحرین قرار گرفته بود با تساوی بدون گل متوقف شد تا همچنان در صدر جدول گروه سوم این رقابت‌ها قرار داشته باشد. بحرین نیز با این نتیجه 9 امتیازی شد و در رده دوم جدول باقی ماند.
هفته هفتم و هشتم از این رقابت‌ها روزهای هفتم و دوازدهم فروردین 99 برگزار خواهد شد و عراق و بحرین هر کدام یک بار در این دو هفته با قرعه استراحت مواجه خواهند شد. شاگردان ویلموتس در این دو هفته به ترتیب با هنگ کنگ و کامبوج بازی خواهند کرد و این فرصت را خواهند داشت تا فاصله امتیازی خود با عراق و بحرین را حداقل 3 امتیاز کاهش دهند، اتفاقی که حداقل یک پله باعث صعود ایران در جدول رده‌بندی این رقابت‌ها خواهد شد.
ایران در دو بازی پایانی این رقابت‌ها روزهای پانزدهم و بیستم خرداد میزبان عراق و بحرین خواهد بود و این دو دیدار کلیدی تعیین‌کننده وضعیت صعود ایران به مرحله بعدی این رقابت‌ها خواهد بود.

 

اخبار مرتبط:
انتخابی جام‌جهانی 2022؛ تساوی شیرین عراق و بحرین به سود ایران

تگ ها


انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر انتخابی_جام جهانی_2022 انتخابی جام جهانی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ مقدماتی جام جهانی مقدماتی جام جهانی فوتبال تیم ملی ایران تیم ملی عراق تیم ملی بحرین فوتبال