وقتی برادر، جانشین برادر را انتخاب می‌کند

باشگاه لیورپول مارسلو پیتالوگا دروازه‌بان ۱۷ساله برزیلی را بعد از آن به خدمت گرفته که برادر آلیسون سنگربان شماره یک این تیم او را به باشگاه توصیه کرده....

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه لیورپول مارسلو پیتالوگا دروازه بان ۱۷ساله برزیلی را از باشگاه فلومیننزه در این کشور به خدمت گرفت. اما حالا مشخص شده که آلیسون سنگربان شماره یک لیورپول که برزیلی است و دقیق‌تر بگوییم برادر او این جوان ۱۷ساله را به باشگاه معرفی کرده و او را یکی از آینده‌دارترین دروازه‌بانهای جوان دنیا دانسته.

مارسلو پیتالوگا بعد از پیوستن به لیورپول

برادر آلیسون بکر، موریل، که خودش دروازه بان است فصل گذشته در باشگاه فلومیننزه با مارسلوی ۱۷ساله همبازی بود و از همان زمان به استعداد او علاقه مند شد. با معرفی موریل و تلاش‌های آلیسون بود که لیورپول در نهایت مارسلو پیتالوگا را با قراردادی ۱.۸ میلیون پوندی به خدمت گرفت.

آلیسون (راست) و برادرش موریل (چپ) در کنار مارسلو پیتالوگا (وسط)

دیلی میل می‌گوید یورگن کلوپ از زمانی که مارسلو سال گذشته به همراه تیم ملی زیر ۱۷سال برزیل قهرمان جام جهانی این رده سنی شده بود او را زیر نظر داشت ولی تلاش‌های آلیسون و برادرش موریل در نهایت او را به این نتیجه رساند که پیتالوگا می‌تواند بهترین جانشین آینده آلیسون باشد.

قهرمانی با تیم ملی زیر ۱۷سال برزیل

جان آکتربرگ مربی دروازه‌بانهای لیورپول در این باره به وبسایت رسمی باشگاه گفت: " من از آلیسون خواستم از برادرش بپرسد که وضعیت مارسلوی ۱۷ساله چطور است. آلیسون با برادرش صحبت کرد و برای شرکت در تمرین‌های فلومیننزه به برزیل رفت. ما بخشی از تمرین‌های او با حضور آلیسون را دیدیم و همینطور ویدیوهای او که برای تیم ب برزیل بازی می‌کرد را دیدیم. او در شانزده سالگی برای تیم ذخیره‌های برزیل بازی می‌کرد و مشخص بود چقدر به او اعتماد دارندکه در این سن به او بازی داده اند".

تگ ها


آلیسون رامسس بکر لیورپول