وقتی برانکو تغییر سیستم داد/ ماموریت ویژه برای مصلح و بودیمیر

تغییر روش پرسپولیس در راستای برنامه های ویژه برانکو صورت گرفت....

به گزارش مدال، در دقیقه ۶۰ ماریو بودیمیر به جای بشار رسن به میدان آمد و اینگونه نعمتی یک خط عقب تر رفت و در وینگر راست قرار گرفت و نوراللهی در کنار کامیابی نیا. این تعویض برانکو برای حفظ میانه میدان و خنثی کردن حملات حریف کاملا تاکتیکی بود و پرسپولیس عملا از چهار چهار دو لوزی به استفاده از دو هافبک دفاعی روی آورد.
نوراللهی کنار کمال در وسط زمین، ترابی چپ و  نعمتی راست و بودیمیر و علیپور در خط حمله با این تفاوت که علیپور یه قدم عقب تر از بودیمیر بازی می کرد.
 دقیقه ۸۵ هم دومین تعویض انجام شد و با ورود شایان مصلح بعد از مدتها مصدومیت به جای مهدی ترابی تغییراتی دیگر برای حفظ نتیجه از سوی برانکو انجام شد. نکته مهم ورود دو بازیکن بلند  قامت به زمین بود برای اینکه در کاشته ها و کرنرها با بلند قامتان الاهلی من تو من کنند و در ضربات ارسالی شروع مجدد سرخ  ها هم اثرگذار باشند.

برانکو علاوه بر این با نیروهای  تازه نفس خود به فکر ضربه زدن به حریف با ارسال های بلند هم بود. مصلح  از زمانی نامش مطرح شد که در بازی برگشت با الاهلی در مرحله یک چهارم نهایی تعویض طلایی لقب گرفته و در دقایق پایانی مسابقه توانسته بود با  دخالت خود عامل اعلام پنالتی به سود پرسپولیس و گلزنی سرخ ها و کامبک تیمش  لقب گیرد.

تگ ها


پرسپولیس پرسپولیس AFC Champions League فوتبال