هانری: وقتی خودم رفتم، چطور به اوبامیانگ بگویم بماند

تیری آنری، کاپیتان سابق آرسنال، امیدوار است که پیر امریک اوبامیانگ در این باشگاه بماند اما تایید کرد که در صورت جدایی این بازیکن، تصمیم او را درک می کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اوبامیانگ که در ژانویه ۲۰۱۸ از دورتموند به آرسنال پیوست، علی‌رغم نمایش های درخشانی که داشت، نتوانست این تیم را به یکی از مدعیان قهرمانی لیگ برتر تبدیل کند و اکنون شایعاتی در مورد آینده او به گوش می رسد؛ به ویژه اینکه تنها تا تابستان ۲۰۲۱ با توپچی ها قرارداد دارد.

آنری که خود برای کسب افتخارات بیشتر، در سال ۲۰۰۷ آرسنال را به مقصد بارسلونا ترک کرد، در مورد شرایط اوبامیانگ گفت:" هر کسی در نهایت کاری که باید را انجام خواهد داد. چطور من می توانم به کسی بگویم بماند، وقتی خودم رفتم؟ این اتفاقات رخ می دهد اما این علاقه شما به باشگاه را از بین نمی برد.

به عنوان هواداران آرسنال، دوست دارم او بماند اما به عنوان فوتبالیست، او شرایط را با خانواده اش می سنجد، با پدرش و می بیند که چه تصمیمی بهترین است. اگر طرفدار آرسنال باشید، دوست ندارید او برود اما من نمی دانم او برای دوران حرفه ای اش چه چیزی در ذهن دارد.

همه آنچه می دانم این است که اگر او برود، ما مطمئنا دل‌مان برای گلزنی های او تنگ می شود. او گل های زیادی می زند و اگر گلزنی های اوبامیانگ را از آرسنال بگیریم، شرایط سخت می شود.

من به افراد و رویایی که آنها دارند، احترام می گذارم اما به عنوان هوادار آرسنال، هر آرسنالی ای باید دیوانه باشد که بگوید او باید برود."

بیشتر بخوانید:
ضرر هنگفت بارسلونا از خرید ستاره برزیلی
کریس رونالدو و اسنپ شخصی هوایی‌اش!+ عکس 
پوست ستاره کره‌ای در سربازی کنده شد

تگ ها


پییر امریک اوبامیانگ تیری آنری فوتبال جهان آرسنال آرسنال فوتبال