وقتی رونالدو پیراهنش را با حریف عوض نکرد!

کریستیانو رونالدو از تعویض پیراهنش با رابین گوسنس، مدافع چپ آتالانتا، خودداری کرد و باعث شرمندگی و تحقیر او شد....

به گزارش "ورزش سه"، رابین گوسنس، مدافع ۲۶ ساله آتالانتا، می گوید که رویای او داشتن پیراهن ستاره ۳۶ ساله یووه بود و پس از پایان مسابقه بین دو تیم از فرصت استفاده کرد و از رونالدو پیراهنش را خواست.

اما این بازیکن ملی پوش آلمانی با جواب رد رونالدو به شدت شوکه شد و می گوید که رونالدو حتی به من نگاه هم نکرد! البته باید شرایط را هم در نظر گرفت... آتالانتا اکنون در جدول سری آ بالاتر از یووه در رده سوم قرار دارد.

گوسنس گفت: "پس از بازی برابر یوونتوس من تلاش کردم تا به رویایم که داشتن پیراهن رونالدو بود، جامه عمل بپوشانم. پس از سوت پایان بازی من پیش او رفتم اما رونالدو درخواستم را نپذیرفت. من گفتم کریستیانو من می توانم پیراهنت را داشته باشم؟ او حتی به من نگاه هم نکرد و فقط گفت نه."

گوسنس می گوید که این برخورد رونالدو، که پیشتر الگوی او در فوتبال بود، روحیه او را به هم ریخت و او را در هم شکست. وی افزود: "من کاملا شرمنده شده بودم و از خجالت سراپا سرخ شدم. از او دور شدم و احساس کردم تحقیر شده ام. بعضی لحظات هست که یک اتفاق خجالت آوری برای شما می افتد و شما به دور و بر نگاه می کنید تا ببینید کسی دیده یا نه؟ این همان حسی بود که من داشتم و تلاش کردم از بقیه پنهانش کنم."

تگ ها


کریستیانو رونالدو فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال