وقتی سرمربی استقلال پست بازیکن را نمی داند/نتیجه خریدبدون نظر کادرفنی!

استقلال امسال پیش از انتخاب سرمربی، فصل نقل و انتقالات را آغاز کرد و همین موضوع ممکن است مشکلاتی را برای آبی ها به همراه داشته باشد....

به گزارش خبرنگار مدال، یکی از موضوعاتی که برای استقلال مدل 98 ممکن است چالش هایی را به همراه داشته باشد و از نظر بسیاری از کارشناسان ترسناک به نظر می رسد تنظیم لیست ورودی بازیکنان این تیم بدون نظر سرمربی، کادرفنی، کمیته فنی و ... است. بازیکنان ورودی استقلال صرفا توسط مدیران باشگاه جذب شدند و این که 16، 17 بازیکن از یک تیم جدا شوند، شاکله کلی تیم از بین برود و بازیکنان ورودی هم بدون این که سرمربی تیم شناختی روی آن ها داشته باشد به تیم اضافه شده باشند، می تواند کار استراماچونی را برای فصل پیش رو بسیار سخت کند.
علی دشتی یکی از بازیکنان تازه وارد استقلال است. او در بازی های تدارکاتی استقلال درخشان ظاهر شده و موفق شده است که 3بار دروازه حریفان را باز کند و یک پاس گل بدهد. این بازیکن در یکی از مصاحبه هایش در خصوص اردوی ترکیه به نکته ظریفی اشاره کرده است. دشتی می گوید: من به عنوان دفاع راست به سرمربی تیم معرفی شده بودم و استراماچونی فکر می کرد که پست تخصصی من دفاع راست است، در حلی که من وینگر راست هستم و در سایپا هم فصل گذشته به عنوان وینگر راست به میدان می رفتم. اردوی ترکیه باعث شد که من به استراماچونی این موضوع را نشان بدهم که پست تخصصی ام چیزی غیر از آن است که او تصور می کند.
همین یک مورد کافی است که ببینیم سرمربی ایتالیایی استقلال چه راه پرفراز و نشیبی در پیش دارد، مربی خارجی که با فوتبال ایران نا آشناست، دستیار ایرانی ندارد و بازیکنانش توسط افرادی غیر از کادرفنی اش انتخاب و جذب تیمش شده اند ضمن این که هواداران تیمش امسال فقط به قهرمانی فکر می کنند، او قطعا روزهای سختی را تجربه می کند.

 

بیشتر بخوانید:

یک نکته اساسی در پرونده پئیچ/دیوار بی اعتمادی دراستقلال باید ترمیم شود

تگ ها


باشگاه استقلال سرمربی استقلال بازیکن استقلال نقل و انتقالات استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال