وقتی شفر به ترکیب تیمش دست نزد

ترکیب استقلال برای بازی با ذوب‌آهن اعلام شد....

ترکیب استقلال برای بازی با ذوب‌آهن اعلام شد.

آبی‌ها بدون تغییر نسبت به بازی با پارس جنوبی به مصاف ذوب‌آهن خواهند رفت.
به گزارش خبرنگار مدال، اسامی بازیکنان اصلی استقلال برای بازی با ذوب‌آهن اعلام شد و بر این اساس، مهدی رحمتی، پژمان منتظری، محمد دانشگر، وریا غفوری، امید نورافکن، روزبه چشمی، آیاندا پاتوسی، فرشید باقری، الهیار صیادمنش، فرشید اسماعیلی و گادوین منشا در ترکیب اصلی استقلال بازی خواهند کرد تا استقلال نسبت به بازی قلبی خود تغییری در ترکیب اصلی نداشته باشد.
استقلال در بازی‌های نیم‌فصل دوم خود با آرایش 4-1-4-1 به میدان رفته و قابل پیش‌بینی است که در بازی امروز نیز چنین آرایشی داشته باشد. درون دروازه مهدی رحمتی بازی می‌کند و در خط دفاعی باز هم زوج دانشگر و منتظری ترجیح داده شده و سهرابیان کار را از روی نیمکت آغاز خواهد کرد. در سمت راست خط دفاع غفوری برای دومین بازی متوالی در این پست بازی خواهد کرد و نورافکن انتخاب اول شفر در سمت چپ خط دفاعی بوده است. در خط میانی چشمی هافبک تدافعی آبی‌ها است و باقری و پاتوسی مقابل وی بازی خواهند کرد با این تفاوت که باقری به دفاع تمایل بیشتری خواهد داشت و پاتوسی در حملات پررنگ‌تر ظاهر خواهد شد. در سمت راست خط حمله صیادمنش باز هم به بازیکنان نامدار استقلال ترجیح داده شده و در سمت چپ اسماعیلی بازی خواهد کرد و منشا نیز برای دومین بازی متوالی مهاجم نوک آبی‌ها خواهد بود.
با توجه به لیست 20 نفره اعلام شده از سوی باشگاه استقلال سرمربی آلمانی آبی‌ها امروز روی نیمکت بازیکنانی چون حسینی، تیموری، حیدری، سهرابیان، شجاعیان، کریمی، آذری، تبریزی و گونکالوس را در اختیار خواهد داشت و شفر برای این بازی علی کریمی، طارق همام و مهدی قائدی را به دلیل مصدومیت از لیست بازی کنار گذاشته است.
گفتنی است این دیدار از ساعت 18:30 در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

وقتی شفر به ترکیب تیمش دست نزد

ترکیب استقلال مقابل ذوب آهن اعلام شد و از معدود دفعات و شاید برای اولین بار است که به رغم برخورداری استقلال از مهره های مطرح شاهد آن هستیم که ترکیب استقلال هیچ تغییری نسبت به بازی قبل ندارد. بازی قبل و بعد از اعلام ترکیب این سوال را طرح کردیم که استقلال مقابل پارس جم از این حجم از تغییرات در ترکیب متضرر می شود یا اینکه شفر با برد به ترکیب دلخواهش نزدیک خواهد شد؟ حالا شفر به انتخاب نهایی رسیده و ستاره هایی چون حسینی، شجاعیان، گونکالوس،تبریزی، حیدری،علی کریمی، قائدی، همام و جوان هایی چون زکی پور، محسن کریمی و... کار سختی برای رسیدن به ترکیب اصلی دارند.