وقتی نامجو مطلق هم به وجد می‌آید (عکس)

استقلال در حالی باید فردا ایران را به مقصد قطر ترک کند که پس از تمدید قرارداد با چشمی و باقری، این تیم به دنبال توافق نهایی با اسماعیلی، کریمی و دانشگر است....

به گزارش "ورزش سه"، آخرین جلسه تمرینی استقلال پیش از اعزام به قطر، در فضایی شاد و پرانرژی برگزار شد تا آبی پوشان نشان دهند که برای حضور در این رقابت ها، از انگیزه بالایی برخوردارند.


هر چند که ۵ بازیکنی که قراردادشان با تیم به اتمام رسیده است در این تمرین حضور نداشتند، اما پس از تمدید قرارداد شبانه با چشمی و باقری، اکنون آبی ها با تیم کامل تری روانه این رقابت ها خواهند شد.


در فوتبال درون تیمی امروز بازیکنان استقلال، فضایی شاد و با نشاط ایجاد شد که نشان از روحیه بالای بازیکنان تیم می داد. مجید نامجومطلق که کارهای تاکتیکی را به شاگردانش گوشزد کرد، پا به پای شاگردانش در فوتبال درون تیمی حضور داشت و پس از گلزنی قایدی، او را اینگونه در آغوش گرفت.


مهدی قایدی که فصل فوق العاده ای را با استقلال سپری کرد، امید اصلی گلزنی آبی پوشان در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا است. او در فصلی که گذشت با ۱۰ گل در لیگ برتر و ثبت ۸ پاس گل و گرفتن ۲ پنالتی، یکی از موفق ترین بازیکنان لیگ برتر بود.


استقلال باید روز دوشنبه و از ساعت ۲۲:۳۰ به مصاف الوحده امارات برود.

تگ ها


استقلال تهران مجید نامجو مطلق