وقتی نیمار از مسی به رونالدو تغییر الگو می دهد!

ستاره برزیلی باشگاه پاری سن ژرمن شب گذشته پس از پیروزی پر گل برابر مون پلیه در رقابت های لیگ 1 فرانسه، مدعی شد کریستیانو رونالدو الگوی او است تا با اظهار نظر عجیبش بار دیگر جو فوتبال را متشنج کند! نیمار با دوران طلایی که توانست در باشگاه بارسلونا بسازد، به گونه ای شخصیت خود نزد جهانیان به اثبات رساند که او علاقمند به و مایل به حمایت از لیونل مسی اس ......

ستاره برزیلی باشگاه پاری سن ژرمن شب گذشته پس از پیروزی پر گل برابر مون پلیه در رقابت های لیگ 1 فرانسه، مدعی شد کریستیانو رونالدو الگوی او است تا با اظهار نظر عجیبش بار دیگر جو فوتبال را متشنج کند!
نیمار با دوران طلایی که توانست در باشگاه بارسلونا بسازد،  به گونه ای شخصیت خود نزد جهانیان به اثبات رساند که او علاقمند به و مایل به حمایت از لیونل مسی است! چرا که آنها در کنار یکدیگر برای سال ها توانسته بودند دوست های صمیمی و بسیار نزدیکی لقب بگیرند تا در  یارکشی جنگ ستارگان، او حامی ابر ستاره آرژانتینی در تقابل با لیونل مسی باشد!
سرانجام نیمار به پایان راه خود در باشگاه بارسلونا رسید تا از جمع بلوگرانا ها جدا شود و لباس پاری سن ژرمنی را بر تن کند که برای حضورش در پارک دو پرنس متحمل 222 میلیون یورو شده بودند! در آن روزها گمانه زنی های بسیاری در ارتباط با دلایل جدایی این ستاره بزرگ در از نیوکمپ صورت می گرفت، گمانه زنی هایی که بسیاری از آنها به نظر غیر واقعی تلقی می شد اما در ادامه رنگ حقیقت به خود گرفت تا باز هم با رفتارهای عجیب نیمار باور کنیم که او یک انسان ناشناخته است!
در آن روزها رسانه های متعددی به نقل از نیمار مدعی می شدند که دلیل جدایی او از باشگاه بارسلونا خروج از زیر سایه سنگین لیونل مسی بوده است! چرا که نیمار به دنبال آن بوده است که در تیمی مشغول باشد که مرد اول آخر آن خودش باشد.
این مسئله با برخی منطق های بیان شده بسیار همخوانی داشت، نیمار در ظاهر دوست صمیمی لیونل مسی بود که حتی پس از جدایی اش از باشگاه بارسلونا چندین بار به ملاقات او رفت! اما در میدان بازی به نظر می رسید این دوستی ها شرایط دیگری به خود گرفته است!
او روزگاری لئو را دوست گرمابه و گلستان خود می دانست و حتی در برخی مقاطع از وی به عنوان برترین بازیکن جهان نیز یاد می کرد! اما امروز او راه دیگری را به پیش گرفته است تا به قول خودمانی ها نون به نرخ روز قهاری باشد و حتی در راستای تحقق اهدافش، سیاست ها و تفکراتش را هم تغییر بدهد و الگوی جدیدی را برای خود پیدا کند!

تگ ها


اخبار روز Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال