وقتی ورزشگاه نقش جهان مورد تائید ای اف سی نیست!

استادیوم نقش جهان که سال ها برای ساخت آن وقت صرف شده و میلیاردها تومان هزینه ساخت آن شده تایید کنفدراسیون فوتبال آسیا را ندارد و امکان برگزاری دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا در آن نیست! آذری مدیر عامل باشگاه ذوب آهن درمورد اینکه اگر ورزشگاه فولادشهر آماده بازی با تیم هندی نشود ذوب آهن در کدام ورزشگاه به مصاف ایزاول خواهد رفت گفت ......

استادیوم نقش جهان که سال ها برای ساخت آن وقت صرف شده و میلیاردها تومان هزینه ساخت آن شده تایید کنفدراسیون فوتبال آسیا را ندارد و امکان برگزاری دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا در آن نیست!
آذری – مدیر عامل باشگاه ذوب آهن درمورد اینکه اگر ورزشگاه فولادشهر آماده بازی با تیم هندی نشود ذوب آهن در کدام ورزشگاه به مصاف ایزاول خواهد رفت گفت: ما ورزشگاه فولادشهر را تا 10 بهمن آماده می‌کنیم من هم اکنون در ورزشگاه فولادشهر در کنار همکارانم هستم. یک هزارم درصد هم ورزشگاه فولادشهر ممکن نیست برای بازی با حریف هندی آماده نشود اما اگر این اتفاق رخ ندهد ما مجبوریم در ورزشگاه آزادی به مصاف حریف هندی برویم زیرا ورزشگاه نقش جهان تاییدیه AFC را نگرفته و به همین دلیل هم باشگاه سپاهان مجوز ملی گرفت نه مجوز حرفه‌ای.

تگ ها


اخبار روز سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال