وقتی کپا خون ساری را به جوش آورد +ویدیو

سنگربان جوان چلسی حاضر نشد جای خود را به کابایرو بدهد...

امشب تیم‌های چلسی و منچسترسیتی فینال جام اتحادیه انگلیس را در ویمبلی برگزار کردند.

به گزارش خبرنگار مدال، در این بازی پربرخورد و حساس دو تیم در پایان ۹۰ دقیقه به تساوی بدون گل رسیدند. در وقت‌های اضافه باز هم دو تیم نتوانستند دروازه یکدیگر را بگشایند و بازی به ضربات پنالتی کشیده شد.

در لحظات پایانی بازی، کپا آریسابالاگا روی عکس‌العملی که روی شوت راه دور آگوئرو نشان داد، از ناحیه مچ پا احساس ناراحتی کرد. کپا بعد از آنکه ویلی کابایروی کهنه‌کار آماده ورود به میدان شد، از بیرون آمدن از زمین سر باز زد و این موضوع باعث عصبانیت شدید مائوریتسیو ساری در کنار زمین شد. بعد از گذشت چند دقیقه و صحبت‌های داور با کپا و ساری نهایتا تعویض انجام نشد و دو تیم آماده ضربات پنالتی شدند.

در ضربات پنالتی با وجود مهار یک پنالتی از سوی کپا، این شاگردان گواردیولا بودند که توانستند از عنوان قهرمانی خود در جام اتحادیه انگلیس دفاع کنند.

بی‌تردید اقدام عجیب سنگربان ۷۰ میلیون پوندی چلسی از سوی باشگاه بی‌پاسخ نخواهد ماند. هواداران خشمگین چلسی در پایان این بازی خواهان اخراج یا فروخته شدن این بازیکن شده و اقدام او را بی‌حرمتی به باشگاه و هواداران دانستند. در کنار آنها تنی چند از اسطوره‌های باشگاه مانند جان تری نیز رفتار کپا را مورد انتقاد قرار دادند.

اگر ساری اینگونه قافله را به بازیکن خود واگذار کند در آینده‌ای نزدیک دیگر هیچ کنترلی روی رختکن خود نخواهد داشت. از این رو باید منتظر اقدام تنبیهی آبی‌پوشان برای دروازه‌بان خاطی خود باشیم.