وقتی گیت های الکترونیکی آزادی دست دوم ازآب درآمد!

رییس فدراسیون فوتبال چند ماه قبل، وعده نصب گیتهای الکترونیکی در ورزشگاه آزادی را داده بود اما هنوز مشخص نیست که این گیتها نصب میشوند یا نه ......

رییس فدراسیون فوتبال چند ماه قبل، وعده نصب گیت‌های الکترونیکی در ورزشگاه آزادی را داده بود اما هنوز مشخص نیست که این گیت‌ها نصب می‌شوند یا نه.
 مهدی تاج چندی پیش وعده نصب گیت‌های الکترونیکی در ورزشگاه آزادی برای برقرای امنیت در مسابقات تیم ملی و لیگ قهرمانان آسیا را داد اما این موضوع در آستانه شروع این رقابت‌ها محقق نشده است.
او در مصاحبه خود از خرید ۳۷ گیت الکترونیکی خبر داد و گفت: "این گیت‌ها را در اختیار شرکت تجهیز و توسعه اماکن ورزشی گذاشته‌ایم. ورزشگاه باید به دوربین مجهز شود و باید افراد در صندلی‌هایی که از قبل مشخص شده بنشینند. این‌ها بایدهایی است که درباره آن به ما انتقاد می‌کنند و گفته می‌شود کی می‌خواهید این کارها را انجام دهید. باید از همین الان برای انجام این کارها اقدام کنیم. در صحبت‌هایی که با وزیر داشتم خوشبختانه او هم پذیرفت که این کارها انجام شود".
از سوی دیگر، حسن طباطبایی، مدیرعامل مجموعه ورزشی در گفت و گو با ایسنا، درباره وعده تاج برای نصب گیت الکترونیکی در ورزشگاه آزادی اظهار کرد: گیت‌هایی که از سوی مهدی تاج مطرح شده، مربوط به سال‌ها قبل است که برای برگزاری مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی خریداری شده بود اما هیچ وقت به بهره برداری نرسید.
او درباره این که آیا این گیت‌ها می‌توانند کارگشای کنترل امنیت ورزشگاه‌ آزادی باشند،‌ گفت: در حال حاضر این گیت‌ها مطرح شده اما باید بررسی و تحقیق کنیم و ببینیم گیت‌ها به دردمان می‌خورند یا نه. این موضوع بخشی از کاری است که باید انجام دهیم.
 بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی قرار بود در سال ۲۰۰۹ میلادی در سه شهر ایران یعنی تهران، اصفهان (شهر فرهنگی جهان اسلام) و مشهد (شهر مذهبی) برگزار شود اما به خاطر اعتراض برخی کشورهای عربی به درج نام خلیج فارس روی مدال‌های مسابقات، لغو شد.

تگ ها


اخبار روز فوتبال