وقتی یک تیم شجاع را کتک می‌زند!(عکس)

شجاع خلیل‌زاده با یک پاس اشتباه خود را در محاصره بازیکنانی دید که آماده یک زد و خورد دوستانه پیش از شروع تمرین بودند....

به گزارش "ورزش سه"، در دومین روز تمرین تیم ملی در کیش، شاگردان دراگان اسکوچیچ در مجموعه المپیک این شهر گرد هم جمع شدند و یک جلسه تمرینی را پشت سر گذاشتند اما پیش از آغاز رسمی تمرین، برخی از بازیکنان به شکلی جالب مشغول کار با توپ شدند.

این بازیکنان که متشکل از کاوه رضایی، مرتضی پورعلی‌گنجی، شجاع خلیل‌زاده، علی قلی‌زاده، مهدی ترابی، پیام نیازمند، سردار آزمون و... بودند، توانایی ارسال پاس تک ضرب خود را آزمودند و هرکسی که پاس اشتباه می‌داد، با یورش هم تیمی ها مواجه می‌شد.

در این بین شجاع خلیل‌زاده و علی قلی‌زاده دو اشتباه این‌چنینی را مرتکب شدند و خیلی زود بازیکنانی که منتظر اشتباه هم‌تیمی خود بودند، به سمت این دو رفتند و یک درس حسابی به آن ها دادند.

شجاع در تصاویری که امیرحسین خیرخواه عکاس "ورزش سه" ثبت کرده، تمام تلاش خود را می‌کند تا از این مهلکه رها شود اما آسمانی پوشان تیم ملی، با شوخی و خنده ضربات متوالی را به او می‌زنند و از یک پاس اشتباه، به بهترین شکل استفاده می‌کنند.

لحظاتی بعد قلی‌زاده که خود نقش پررنگی در تنبیه شجاع داشت، با ارسال یک پاس غلط، دوباره سوژه حمله و هجوم بازیکنان هم دسته را فراهم کرد و این بار شجاع از پشت او را گرفت تا پورعلی گنجی و دیگران، کار خود را راحت‌تر انجام دهد. 

سپس دراگان اسکوچیچ با سوت خود، دستور به پایان این بخش از کار و حضور بازیکنان در نزدیک خود داد و صحبت‌هایش را آغاز کرد و تمرین به صورت رسمی استارت خورد؛ انتقام شجاع و قلی‌زاده هم احتمالا بماند برای فردا.

تگ ها


تیم ملی ایران شجاع خلیل‌زاده لیگ برتر خلیج فارس فوتبال