ولاهوویچ؟ هر چه پیشنهادمان را زیاد کردیم، نپذیرفت

جو بارونه، مدیر باشگاه فیورنتینا، به نوعی جدایی دوشان ولاهوویچ از این تیم را تایید کرد....

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد فعلی دوشان ولاهوویچ با فیورنتینا تا سال ۲۰۲۳ اعتبار دارد و به نظر می‌رسد که این ستاره صربستانی تصمیم قطعی خود را برای جدایی از این تیم اتخاذ کرده چراکه او چند پیشنهاد تمدید باشگاه ایتالیایی را رد کرده است. همچنین به نظر می‌رسد که فیورنتینا ترجیح می‌دهد او را در تابستان پیش رو به فروش برساند تا از جدایی رایگان این بازیکن جلوگیری کند.

دوشان ولاهوویچ در این فصل از رقابت های سری‌آ عملکرد خیره کننده ای داشته و موفق به ثبت ۱۵ گل شده است؛ موضوعی که مشتریان این بازیکن را افزایش داده و حالا تیم‌هایی نظیر اینتر، یوونتوس، منچسترسیتی، منچستریونایتد، بایرن مونیخ، اتلتیکومادرید و تاتنهام خواهان امضای قرارداد با او هستند.

با این حال جو بارونه، مدیر باشگاه فیورنتینا، تاکید کرده که آنها تمام تلاش خود را برای تمدید قرارداد با ولاهوویچ انجام داده اند اما این کار امکان‌پذیر نبوده است. او گفت: "ما پیشنهاد خود را ارائه کردیم و تغییر نخواهد کرد. با این وجود دوشان و مدیر برنامه اش آن را قبول نکردند. مردم باید قدر جایی که خیلی چیزها به آنها داده است را بدانند. پیشنهاد ما زیاد و زیاد شد، اما در مقطعی مجبور شدیم حدی را تعیین کنیم.

این باشگاه قبلاً ۹۰ میلیون یورو درآمد داشت و اکنون پس از کرونا و مسائل مختلف دیگر، این عدد حدود ۷۲ میلیون یورو است بنابراین ما باید این را در نظر بگیریم. محدودیت هایی وجود دارد و باید برای تیم احترام قائل شد."

تگ ها


دوسان ولاهوویچ فیورنتینا