ولبک : فوتبال حرفه ای همین است

مهاجم آرسنال بعد از باز کردن تیم پیشین خود اظهار کرد فوتبال حرفه ای همین است و او کار اشتباهی انجام نداده است ......

مهاجم آرسنال بعد از باز کردن تیم پیشین خود اظهار کرد فوتبال حرفه ای همین است و او کار اشتباهی انجام نداده است.

به گزارش مدال به نقل از   ایسنا و به نقل از گاردین، آرسنال و منچستریونایتد در هفته سی و ششم لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که این دیدار با برد دو بر صفر آرسنال همراه بود.  دنی ولبک که در آکادمی فوتبال منچستریونایتد پرورش یافته بود، گل دوم آرسنال برابر منچستریونایتد را با ضربه سر وارد دروازه حریف کرد و حتی به خوشحالی هم پرداخت.

او بعد از پایان مسابقه گفت : در منچستر بزرگ شدم  و در آنجا در زندگی من جای مهمی است ولی وقتی در زمین مسابقه هستیم. برای تیم کنونی ام به میدان می روم. دیگر مساله فرق می کند. فوتبال حرفه ای همین است.  کسی نمی تواند شکایت و گله ای داشته باشد چون من کار اشتباهی انجام ندادم. وقتی شما گلزنی می کنید، خوشحال می شوید. این طبیعی است.

ولبک در ادامه گفت : تلاش می کنیم به رده پنجم جدول رده بندی که در حال حاضر منچستریونایتد در آن قرار دارد برسیم و برای رسیدن به این هدف باید بتوانیم چهارشنبه شب ساوتهمپتون را شکست بدهیم. متاسفانه نتایج ضعیفی در برخی از بازی های خود کسب کردیم. اکنون تنها چیزی که برای ما اهمیت دارد این است که پایان خوبی برای این فصل داشته باشیم. همه بازیکنان انگیزه دارند که هرچه در توان دارند در بازی های باقی مانده نشان بدهند تا تیم در بهترین وضعیت ممکن قرار بگیرد. تا جایی که مهم است برای کسب برد و پیروزی تلاش می کنیم تا بهترین رتبه ممکن را کسب کنیم.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال