ولبک پاس طلایی جهانبخش را هدر داد(عکس)

وینگر ایرانی برایتون در حضور ۵۵ دقیقه‌ای برابر لستر سیتی عملکرد نسبتا خوبی ارائه داد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال برایتون در حالی که برای نخستین بار در فصل ۲۱-۲۰۲۰ لیگ برتر انگلیس علیرضا جهانبخش را به‌عنوان بازیکن ثابت در ترکیب داشت، از ساعت ۲۲:۴۵ یکشنبه شب در چارچوب هفته دوازدهم این رقابت‌ها مقابل تیم رده پنجمی لستر سیتی قرار گرفت.

جهانبخش که پس از دو حضور تعویضی طی دو دیدار اخیرشان، انگیزه زیادی برای درخشش در ترکیب برایتون داشت، در دقیقه ۹ بازی مقابل لستر سیتی نفوذ تند و تیزی از جناح چپ انجام داد که حرکت در عرض و پاس در عمق چشم‌نواز او از بین دو مدافع حریف به دنی ولبک رسید و موقعیت عالی برای او فراهم کرد.

مهاجم سابق منچستر یونایتد و آرسنال که در پنج بازی قبلی برای برایتون تنها یک گل به ثمر رسانده بود، در دیدار با لستر سیتی نتوانست از پاس طلایی علیرضا جهانبخش استفاده کند و شوت زمینی او در موقعیت تک به تک را کسپر اشمایکل با واکنش دیدنی برگشت داد.

در ادامه برایتون نتوانست روند هجومی خود را حفظ کند و لستر سیتی تا پایان نیمه اول سه گل توسط جیمز مادیسون(۲ بار) و جیمی واردی مقابل یاران جهانبخش به ثمر رساند.

برایتون که در این دیدار علیرضا جهانبخش را تا دقیقه ۵۵ در زمین داشت، در نهایت با نتیجه ۳ بر صفر در مسابقه خارج از خانه مقابل لستر سیتی شکست خورد تا ۱۰ امتیازی بماند و در رتبه شانزدهم جدول لیگ برتر انگلیس قرار بگیرد.

علیرضا جهانبخش در دیدار با لستر سیتی ۲۷ لمس توپ، ۱۱ پاس با دقت ۸۵ درصدی، یک خلق موقعیت خطرناک برای ولبک، یک پاس کلیدی، یک شوت داخل چارچوب، یک شوت به بیرون و سه برتری در نبردهای زمینی، دو دریبل موفق و دو تکل به موقع هم داشت و یک خطا هم گرفت.

تگ ها


برایتون علیرضا جهانبخش لستر سیتی