ولخرجی تیم‌های انگلیسی در فصل نقل و انتقالات

لیگ برتر انگلیس در فصل نقل و انتقالات تابستانی باز هم بیش از دیگر لیگ های اروپایی برای خرید بازیکن هزینه کرده است ......

لیگ برتر انگلیس در فصل نقل و انتقالات تابستانی باز هم بیش از دیگر لیگ های اروپایی برای خرید بازیکن هزینه کرده است.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا: به نقل از آس، هنوز فصل نقل و انتقالات تابستانی به نیمه نرسیده اما لیگ برتر انگلیس برای خرید بازیکن۴۲۵ میلیون یورو هزینه کرده است. برترین سطح رقابت های انگلیس در میان دیگر لیگ های اروپایی بیشترین هزینه را کرده است. این در حالی است که تیم های بزرگ هنوز خریدهای اصلی شان را انجام نداده اند.

چلسی قهرمان فصل گذشته، دیروز (یک شنبه) آنتونیو رودریگر را با قراردادی به ارزش ۳۵ میلیون یورو از رم جذب کرد. آبی های لندن همچنین کابایرو را به صورت بازیکن آزاد خریدند. از طرفی منچسترسیتی تاکنون ۹۰ میلیون هزینه کرده است. سیتی پپ گواردیولا، اردسون را با ۴۰ میلیون و برناردو با ۵۰ میلیون یورو به تیم خود اضافه کرد.

همسایه این تیم یعنی منچستریونایتد تاکنون در میان تیم های لیگ برتر بیشترین خرج را برای خرید یک بازیکن کرده است. لیندلوف از بنفیکا با قراردادی به ارزش ۳۵ میلیون یورو به یونایتد پیوست. همچنین روملو لوکاکو با ۸۵ میلیون یورو از اورتون به این تیم رفت. مهاجم بلژیکی تاکنون گران ترین بازیکن فصل نقل و انتقالات تابستانی بوده است.

آرسنال نیز در نقل و انتقالات فعال بود. توپچی های لندن لاکازت را با ۵۳ میلیون خریدند و کلاسیناک به صورت بازیکن آزاد از شالکه به این تیم پیوست. لیورپول خط حمله خود را تقویت کرد و محمد صلاح با قراردادی به ارزش ۴۲ میلیون یورو به این تیم رفت. تیم یورگن کلوپ سولانکه را به صورت بازیکن آزاد خریدند. تاتنهام، نایب قهرمان لیگ برتر هنوز فعالیتی در فصل نقل و انتقالات نداشته است. تیم مائوریسیو پوچتینو علاقمند به جذب کواچیچ است.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال