ولخرجی های شفر مهاجم کامرونی را وسوسه نکرد

ین درست در آخرین لحظات مهاجم کامرونی از سفر به ایران و عقد قرارداد با استقلال پشیمان شد اما رقم توافقی با این بازیکن می توانست رکوردی جالب از خود بر جا بگذارد ......

ین درست در آخرین لحظات مهاجم کامرونی از سفر به ایران و عقد قرارداد با استقلال پشیمان شد اما رقم توافقی با این بازیکن می توانست رکوردی جالب از خود بر جا بگذارد.
به گزارش خبرورزشی، کریستین باکامانگا مهاجم 31 کامرونی بعد از درخششی که در سوپرلیگ چین با پیراهن باشگاه لیائونینگ داشت مورد توجه وینفرد شفر قرار گرفت و قرار شد با هماهنگی های صورت گرفته با یک شرکت ترانسفر بازیکن در پرتغال و تایلند راهی تهران شود تا با استقلال قراردادی شش ماهه با بند تمدید برای یک فصل امضا کند.
نکته جالب در این توافق به مسائل مالی برمی گشت که می توانست رکوردی جدید در تاریخ فوتبال باشگاهی ایران برای جذب بازیکن خارجی به ثبت برساند چون استقلال حاضر شده بود برای نیم فصل رقمی در حدود 400 هزار یورو به این مهاجم کامرونی پرداخت داشته باشد ضمن این که تمام امکانات از قبیل خودرو، منزل مسکونی و ... نیز برای او در نظر بگیرد.
این انتقال در آخرین لحظات با وجود این که باشگاه استقلال دو بار بلیت سفر به تهران را برای باکامانگا رزرو کرد، انجام نشد تا باکامانگا با وجود علاقه شدیدی که شفر به جذب او نشان داده بود همچنان در سوپرلیگ چین به فوتبال خود ادامه بدهد.

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال