ولورهمپتون – منچستریونایتد؛ شیاطین در سرزمین گرگ‌ها

آخرین دیدار هفته دوم لیگ جزیره امشب ساعت 23:30 در ورزشگاه مولینکس ولورهمپتون برگزار می‌شود....

آخرین دیدار هفته دوم لیگ جزیره امشب ساعت 23:30 در ورزشگاه مولینکس ولورهمپتون برگزار می‌شود.

یونایتد در بهترین فرم فصل جدید را شروع کرده و وقتی در هفته اول با 4گل چلسی را شکست دادند، همه از تفاوت‌های یونایتد سولسشر گفتند. تیمی که بازیکنان مسن مانند ماتیچ، اشلی یانگ و کریس اسمالینگ را کنار گذاشته و با ترکیب جوان‌شده‌ای مسابقات لیگ را شروع کرده است. خبر خوب برای کادرفنی یونایتد آمادگی فوق‌العاده هری مگوایر و وان بیساکا در برابر چلسی بود؛ جایی که این دومدافع روی هم 12بار توپ حریف را قطع کردند و 12بار در دوئل‌های دونفره برنده بیرون آمدند. اما خبر بد برای یونایتد و اولگنار سولسشر این است که دو دیدار آخر را در زمین ولوز باخته‌اند و به هیچ وجه نمایش موفقی مقابل گرگ‌ها نداشته‌اند.

از سمت دیگر تیم نونو اسپرینتو سانتو در مسابقات پیش‌فصل و هفته اول لیگ برتر هنوز نباخته و در 7دیدار تابستانی رنگ شکست را ندیده‌اند. هرچند ولوز در دیدار هفته اول مقابل لستر از زوج همیشگی یوتا و رائول خیمنز استفاده کرد، اما امکان دارد پاتریک کوترونه امشب به عنوان مهاجم فیکس برای گرگ‌ها به میدان برود.

***

یونایتد در دومسابقه گذشته در ورزشگاه ولوز با نتیجه مشابه 1-2شکست خورده است.

از سال 2010 یونایتد تنها یکبار در خانه ولوز برنده بوده است.

***

ترکیب احتمالی ولوز:پاتریسیو، بولی، کوادی، بنت، ویناگره، نوس، موتینیو، دندانکر، مهرتی، خیمنز، یوتا

ترکیب احتمالی منچستریونایتد: دخه‌آ، وان بیساکا، مگوایر، لیندلوف، لوک شاو، پریرا، مک تومینی، پوگبا، لینگارد، راشفورد، مارسیال

 

بیشتر بخوانید: 

پیوستن ستاره منچستریونایتد به اینتر قطعی شد؟