ولورهمپتون 3 منچسترسیتی 2 ؛ کامبک باورنکردنی گرگ‌ها مقابل شاگردان پپ

در آخرین دیدار از هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر انگلیس، منچسترسیتی و ولورهمپتون مقابل هم صف آرایی کردند....

به گزارش مدال، در این دیدار که در استادیوم خانگی ولورهمپتون برگزار شد، این تیم توانست با نتیجه 3 بر دو منچسترسیتی را شکست دهد و یک شکست عجیب را بر سیتیزن‌ها تحمیل کنند.
ادرسون دروازه بان منچسترسیتی در دقیقه 11 با کارت قرمز مستقیم از زمین بازی اخراج شد.
در ادامه و در دقیقه 25 شاگردان گواردیولا صاحب یک ضربه پنالتی شدند و استرلینگ پشت توپ قرار گرفت. ضربه استرلینگ را پاتریسیو مهار کرد، اما با توجه به بررسی وار، داور رای به تکرار دوباره آن داد. در ادامه باز هم پاتریسیو پنالتی مهاجم سیتیزن‌ها را مهار کرد، اما در ریباند استرلینگ توانست دروازه ولورهمپتون را باز کند و تیمش را به گل اول برساند.
در دقیقه 50 استرلینگ توانست دبل کند و گل دوم تیمش را به ثمر برساند.
5 دقیقه پس از گل دوم سیتیزن‌ها، ولورهمپتون توسط آلین ترائوره توانست یکی از گل های خورده را جبران کند.
پس از به ثمر رسیدن گل اول، زردپوشان ولورهمپتون دامنه حملات خود را افزایش دادند و توانستند در دقیقه 83 توسط رائول خیمنز به گل تساوی برسند.
سرانجام در دقیقه 90 آنچه که باید برای گواردیولا اتفاق نمی‌افتاد، توسط مت دوئرتی به وقوع پیوست و او توانست کامبک شیرین ولورهمپتون مقابل منچسترسیتی را تکمیل کند و سیتیزن‌ها یک شکست باورنکردنی را تجربه کنند.

با این باخت، منچسترسیتی نتوانست رده دوم را از لسترسیتی 39 امتیازی پس بگیرد و با 38 امتیاز در رده سوم باقی ماند. لیورپول نیز با یک بازی کمتر و 52 امتیاز رتبه اول را به خود اختصاص داده است.
ورلورهمپتون نیز 30 امتیازی شد و به رده پنجم صعود کرد.

ببینید:

خلاصه بازی ولورهمپتون 3 منچسترسیتی 2 / ویدیو

تگ ها


نتایج لیگ انگلیس هفته نوزدهم لیگ انگلیس ولورهمپتون منچسترسیتی منچستر سیتی ولورهمپتون ولورهمپتون-منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال