ولوز ۲- ۱ چلسی؛ دومین شکست پیاپی شاگردان لمپارد

ولورهمپتون موفق شد با ارائه یک نمایش حساب شده با نتیجه ۲-۱ چلسی را شکست دهد....

به گزارش "ورزش سه"، چلسی بعد از شکست در مسابقه ابتدای هفته مقابل اورتون امشب مهمان ولورهمپتون بود که نهایتاً با نتیجه ۲-۱ شکست خورد تا دومین باخت پیاپی خود را تجربه کرده باشد.

شاگردان فرانک لمپارد کار را بهتر آغاز کردند و در دقیقه ۱۵ حمله نصفه و نیمه ای را روی دروازه ولوز ترتیب دادند اما تیمو ورنر و کای هاورتز در دو مرحله ناموفق عمل کردند.

در دقیقه ۲۰ چلسی می‌توانست دروازه ولورهمپتون را باز کند اما ارسال کرنر بن چیلول و بعد از آن ضربه سر  خوب اولیویه ژیرو با اختلاف کم از بالای دروازه عبور کرد.

در حالی که بازی به لحظات پایانی خود در نیمه اول نزدیک می‌شد چلسی مهمترین موقعیت بازی را خلق کرد؛ جایی که ضربه سر مدافع این تیم یعنی کورت زوما به تیر دروازه برخورد کرد تا نهایتا دو تیم با تساوی بدون گل راهی رختکن شود.

چلسی نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و توانست در همان لحظات ابتدایی به گل برتری دست پیدا کند. در دقیقه ۴۹ ارسال خوبه با ضربه سر  اولیویه ژیرو همراه بود تا آبی ها با یک گل از ولورهمپتون پیش بیفتد.

چند دقیقه بعد تیم میزبان توانست کار را به تساوی بکشاند اما گل این تیم که در موقعیت آفساید به ثمر رسیده بود، مردود اعلام شد تا تغییری در نتیجه حاصل نشود.

عملکرد خوب ولورهمپتون بعد از دریافت گل ادامه داشت و این تیم نهایتاً در دقیقه ۶۶ بازی را به تساوی کشاند. حرکت فوق العاده پودنس از جناح چپ و ضربه مهار نشدنی او به تور دروازه چلسی چسبیده تا نتیجه ۱-۱ شود.

ولورهمپتون بعد از به ثمر رساندن گل تساوی کار را بهتر ادامه داد و در دقیقه ۸۱ به یک ضربه پنالتی دست یافت اما داور مسابقه بعد از مراجعه به VAR تصمیم خود را برگرداند تا یک خطر بزرگ از بیخ گوش چلسی عبور کرده باشد.

در حالی که بازی به لحظات پایانی خود نزدیک می‌شد ولورهمپتون در دقیقه ۹۶ روی یک ضد حمله فوق العاده و حرکت فردی عالی پدرو نتو به گل دوم دست یافت تا ولوز ۲-۱ پیروز شود و به سه امتیاز ارزشمند دست پیدا کند.

تگ ها


ولورهامپتون فوتبال جهان چلسی لیگ برتر فوتبال