ولوز ۰-۱ یونایتد؛ بردی که حق شیاطین سرخ نبود

منچستر یونایتد در شبی که عملکرد خیلی خوبی از خود ارائه نداد با یک گل از سد ولورهمپتون عبور کرد....

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد امشب از سری مسابقات هفته سوم لیگ برتر انگلیس مهمان ولورهمپتون بود که نهایتاً مسابقه دو تیم با نتیجه ۱-۰ به سود شیاطین سرخ خاتمه یافت.

در همان لحظات ابتدایی مسابقه اشتباه عجیب فرد می توانست برای منچستریونایتد گران تمام شود اما نهایتاً آرون ون بیساکا در نقش ناجی دروازه شیاطین سرخ ظاهر شد و اجازه نداد گل اول ولورهمپتون به ثمر برسد.

به طور کلی در نیمه اول ولورهمپتون عملکرد خوبی از خود ارائه داد و موقعیت‌هایی روی دروازه منچستر یونایتد ایجاد کرد. اما در حالی که بازی به لحظات پایانی خود در نیمه اول نزدیک می‌شد میسون گرینوود می‌توانست برای شیاطین سرخ گلزنی کند اما ضربه این بازیکن با اختلاف کمی از کنار دروازه ولوز عبور کرد تا بازی در پایان ۴۵ دقیقه ابتدایی با تساوی بدون گل تمام شود.

برخلاف انتظار در نیمه دوم نیز ولورهمپتون شروع بهتری داشت و می توانست در دقیقه ۶۳ به گل برتری دست پیدا کند اما ضربه ترینکائو با اختلافی بسیار کم از کنار دروازه منچستریونایتد عبور کرد.

چند دقیقه بعد باز هم این تیم میزبان بود که فرصت داشت گل برتری را به ثمر برساند اما این بار داوید دخیا در دو مرتبه و به شکلی استثنایی ضربه بازیکنان ولورهمپتون را مهار کرد.

اما برخلاف جریان بازی منچستر یونایتد بود که موفق شد دروازه ولورهمپتون را باز کند. در دقیقه ۸۰ حرکت زیبای میسون گرین‌وود از جناح راست و ضربه او به گل منچستر یونایتد منجر شد. البته اشتباه دروازه بان ولوز نیز در به ثمر رسیدن گل تاثیرگذار بود.

در ادامه مسابقه تلاش‌های ولورهمپتون برای به ثمر رساندن گل تساوی بی نتیجه بود تا بازی نهایتاً با همان یک گل به سود منچستریونایتد خاتمه پیدا کند و این تیم هفت امتیازی شود.

تگ ها


ولورهامپتون منچستر یونایتد