ولیدالرکراکی: رامین خودش را با الدحیل تطبیق داد

مربی تیم الدحیل پیش از بازی با الشارجه گفت :"می‌دانیم بازی دشواری پیش‌رو داریم. ۴۸ ساعت قبل بازی کردیم و باید ببینیم که کدام تیم از لحاظ بدنی بهتر خواهد بود."...

به گزارش" ورزش سه" رقابت های هفته چهارم دور گروهی لیگ قهرمانان امشب و فردا شب برگزار می شود. الدحیل همگروهی پرسپولیس در گروه C رقابت ها فردا شب در بازی برگشت به مصاف الشارجه خواهد رفت. ولید الرکراکی  سرمربی تیم الدحیل در کنفرانس خبری پیش از این بازی گفت:" بازی بسیار سخت‌تری نسبت به  مسابقه  دو روز قبل مقابل شارجه خواهیم داشت، چون آنها به جز پیروزی چاره دیگری ندارند. می‌دانم که آنها تاکتیکی تهاجمی خواهند داشت، اما ما روی تاکتیک خودمان تمرکز می‌کنیم."


او افزود:" همچنین می‌دانیم فاصله سه روزه بین این دو دیدار چالش‌های خاص خودش را هم برای هر دو‌ تیم به همراه دارد."


سرمربی الدحیل در ادامه گفت:" خوشحال هستم که مونتاری را بعد از محرومیت به همراه خواهیم داشت. تورنمنت طولانی پیش‌رو داریم و تمامی بازیکنان باید ۱۰۰ درصد آماده باشند تا در ترکیب قرار بگیرند."
او همچنین با اشاره به عملکرد خوب رامین رضائیان مدافع ایرانی تیمش هم گفت:"  رامین رضاییان بازیکنی است که در زمانی کوتاه خودش را با تیم تطبیق داده است. او را به سمت راست آورده‌ایم و وظایف هجومی را به او محول کرده‌ایم. رامین ذهنیت بسیار قوی دارد، اما من از همه بازیکنانم راضی هستم و برای موفقیت نیز به ۲۳ بازیکن نیاز داریم نه ۱۱ بازیکن."

تگ ها


الدحیل لیگ قهرمانان آسیا رامین رضاییان قطر